Прескочи до съдържание

Осигуряване на нощувка.


Препоръчани мнения

Здравейте!

От 5 чАса съм на летище Братислава. Трябва да летим с Wizz за София. По разписание самолетът излита в 21:55 и каца в София в 0:25. Засега излитането ще е с над 3 чАса закъснение, но но гледам, че кацането са го обявили с 2:58ч закъснение.  Ще видим ще излезе лу нещо от там. Въпросът ми е за друго.

Като четох правата на пътниците при закъснение, ми направи впечатление, че ако се наложи самолетът да излети в друг ден, т.е. след 12 часа, мога да поискам настаняване в хотел. Как става това? Вече мина полунощ, така че би трябвало да имам право.

Прибира ми се, така че и да знаех нямаше да се възползвам, но ми е любопитно от кого трябваше да си искам хотела и как?

Връзка към мнение

От авиокомпанията, директно на гишетата на летището. Ако не стане, по телефона или си намираш място и им пращаш касовата бележка.

Ама ако закъснението ще е само 3 часа няма смисъл, и не съм сигурен, че е такова правилото, от 23:55 до 00:05 няма как да искаш хотел.

Ако обаче се проточи още, тогава може.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.