Прескочи до съдържание

Премиера на книга: "В къщата на Пау Ама"


Препоръчани мнения

Не знам дали правилата на форума позволяват да се публикуват събития, свързани с книги за пътешествия, но ако не е позволено, моля модераторите да изтрият темата.

 

Ако все пак е позволено, с голямо вълнение споделям с вас, че на 29.10. е премиерата на "В къщата на Пау Ама" - разказ за пътешествията ни из Югоизточна Азия: Малайзия, Тайланд, Камбоджа, Виетнам, Филипините, Сингапур, Индонезия и Мианмар. Знам, че всеки вижда местата, които посещава, по свой начин, но да погледнеш през други очи може да бъде страхотна провокация. Така че заповядайте да видите този регион по различен начин - ето и събитието за представяне на книгата:
https://www.facebook.com/events/454584312070483/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1571506061409056

  • Харесвам 8
  • Браво 6
Връзка към мнение

Благодаря за поканата! С удоволствие ще се възползвам от възможността да попътувам с вас!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За "наши хора" няма проблем за такива събития, особено като са безплатни 🙂

 

Освен това имам нещо като мини колекция (цели две!) от книги с автографи писани от съфорумци, така че май май ще трябва и аз да дойда...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, Георги каза:

За "наши хора" няма проблем за такива събития, особено като са безплатни 🙂

 

Освен това имам нещо като мини колекция (цели две!) от книги с автографи писани от съфорумци, така че май май ще трябва и аз да дойда...

"Трябва" е точната дума. 🙂

Много ще се радвам да се видим там!

Връзка към мнение
Преди 1 час, Цвета каза:

"Трябва" е точната дума. 🙂

Много ще се радвам да се видим там!

Попромених малко заглавието на темата, да е по-описателно. Ще гледам да дойда, но с малко дете вкъщи винаги едно наум 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.