Прескочи до съдържание

Малдиви с престой в Дубай


Milena Mitkova

Препоръчани мнения

Привет, хора! 🙂 Вече съм горд собственик на два януарски билета за Малдиви. Нещата с хотелите са изяснени (и със съдействието на @Ametist, благодаря). Чуденето ми е следното: С обратния полет имаме 12 часа престой в Дубай. Но вечерно-нощен. Кацаме в 21.30, излитаме към 6.40 сутринта. Досега рових къде ли не, но за обиколка и разглеждане в тези часове почти няма информация. Идеята ми е да видим фонтаните, да се разходим, да хапнем нещо и да се върнем на летището.

Ще съм благодарна, ако споделите насоки, идеи, начин на придвижване по това време, какво да видим и т.н.  

Връзка към мнение

Хващаш си метрото пред летището и 10или 11 спирки бяха слизаш на Бурж Калифа и разглеждай колкото искаш! Единствено на връщане мисля че метрото е до 12 и може с такси!

Връзка към мнение
преди 1 час, Milena Mitkova каза:

Привет, хора! 🙂 Вече съм горд собственик на два януарски билета за Малдиви. Нещата с хотелите са изяснени (и със съдействието на @Ametist, благодаря). Чуденето ми е следното: С обратния полет имаме 12 часа престой в Дубай. Но вечерно-нощен. Кацаме в 21.30, излитаме към 6.40 сутринта. Досега рових къде ли не, но за обиколка и разглеждане в тези часове почти няма информация. Идеята ми е да видим фонтаните, да се разходим, да хапнем нещо и да се върнем на летището.

Ще съм благодарна, ако споделите насоки, идеи, начин на придвижване по това време, какво да видим и т.н.  

Не ти и трябва!

Връзка към мнение
18 hours ago, Almizo said:

Хващаш си метрото пред летището и 10или 11 спирки бяха слизаш на Бурж Калифа и разглеждай колкото искаш! Единствено на връщане мисля че метрото е до 12 и може с такси!

Да разбирам, че около Бурж Халифа има къде да се поразходи човек и да хапне?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.