Прескочи до съдържание

Здравейте от Сю :)


Препоръчани мнения

Здравейте, приятели 🙂 Попаднах на форума след интересен разговор на една детска площадка, и много ви се радвам! 

Аз съм пътувала предимно в Китай, където живях 15-ина години. От 4 години съм си обратно в България, и честно казано се чувставам малко клаустрофобично. От друга страна, е прекрасно колко малка е Европа, и колко лесно е да се ходи до разни места тук. С удоволствие отидохме на почивка в Несебър, защото се оказа че имам любим плаж в Хонг Конг например, но не зная много за българското черноморие ( срам...).

Мъжът ми обожава да пътува, ( не е китаец 😄 ) и често се оглеждаме за възможни маршрути. За съжаление всички около нас пътуват само с коли, а ние нямаме такава все още ( не ни е необходима в ежедневието засега) и затова все още сме на етап планиране за всичко. 

Гранд плана ни е да заведем дъщеря ни в Китай, където тя всъщност е зачената, върнах се в БГ бременна в 8-мия месец, беше приключение 😄 

 

Много ми харесва настроението 'всичко е възможно с малко планиране и късмет' в Магеланци, страхотни сте!

 

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Добре дошла, Сю!

Щом си живяла толкова дълго в Китай, можеш да си отвориш тема и да ни разкажеш за видяното от теб, та дори и за обикновения живот там.

Сигурна съм, че не само на мен ще ми е интересно.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Със сигурност една тема с лични впечатления ще ни е интересна. А аз съм любопитен и за разговора на детската площадка 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Георги каза:

А аз съм любопитен и за разговора на детската площадка

Нещо такова:

 

- Ти на колко години си?

- На тли. А ти?

- На четили. Знаеш ли магеланцидотком?

- Знам ги, лазбила се, мама и тати само оттам ми купуват подалъци.

  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Ще напиша пост с впечатления от Китай 🙂 малко е трудно кое да избера. Нали знаете - прекарай седмица в Китай, напиши книга. Прекарай месец - напиши статия. Аз...от къде да започна 😄 

За детската площадка веднага ще кажа- една приятелка ме запозна с нейна приятелка, защото "Тя каза, че иска да ходи в Китай, и ти може да и разкажеш!", и после аз се впечатлих от фразата- "много евтини билети до Китай, и сами ще си организираме" , и от въпрос на въпрос - ето ме в Магеланци 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
В момента, Suexilin каза:

и после аз се впечатлих от фразата- "много евтини билети до Китай, и сами ще си организираме"

Искаш евтини билети, а?!

Ами добре, заповядай! На правилното място си дошла :smile:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.