Прескочи до съдържание

Проблем с резервация в booking.com


Neli_82

Препоръчани мнения

Здравейте ,

В момента съм в Рим в резервиран от мен апартамент. Резервацията направих чрез агода,като ме прехвърли към буукинг.Имам проблеми в апартамента. Нямам телевизия, интернет, хавлии,а от два дни топла вода.Собственикът или по-точно момичето за подръжка ни каза ,че ще ни премести в друга апартамент.Щяла да пише на буукинг да ни върнат парите за 2 дни без вода,но понеделни .ние в неделя напускаме артамента.Нещо не ми се връзва ,та нали тя вече си е дръпнала парите?Какво мога за направя?

Връзка към мнение
преди 9 часа, santaclash sc каза:

Свържете се с центъра за обслужване на клиенти на booking и ги уведомете, че имате проблем с апартамента.

+ направете снимки и документирайте по всякакъв възможен начин състоянието на апартамента и разговорите си с отсрещната страна.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

0800 ако звъниш от Италия е италиански, ама след малко менюта може и да намериш български

02нещо си от Италия е в Милано, предполагам трябва +359 2 нещо си

Връзка към мнение
преди 43 минути , Neli_82 каза:

Линия на български не поддържа вече,пробвах с +3592....Трябва  някакъв международен да намеря.

Линията на български е само в работно време в България, от 9.00 до 17.00, 18.00 часа, нещо такова.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Neli_82 каза:

другият ми иска някакъв номер и след това пин

Това са съответно номера на резервацията и пин-а на резервацията. Можете да ги видите или от мейла, който са ви изпратили след като сте букнали, или от самата резервация в профила ви в Букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Neli_82 каза:

Линия на български не поддържа вече,пробвах с +3592....Трябва  някакъв международен да намеря.

Добре, на какъв език имаш опции? Дай да се обадим, ако мислиш, че така може да ти се помогне. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

"

Ако сте резервирали при нас, можете да съкратите времето на разговора като подготвите предварително своите номер на потвърждение и ПИН код.
България  България
Поддръжка на на български език

00800 119 4467

Поддръжка на на английски език

00800 119 4467

 

Двата номера са еднакви, т.е. това е централа, която различава кой от къде се обажда и най-вероятно има избор между два езика-местния и английски. От Италия български може и да е недостъпен за избор. Офис в София имат със сигурност-намира се в сградата на Мол София, секцията с офисите. Или поне миналата година беше там...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.