Прескочи до съдържание

Ползвали ли сте stayforlong.com?


Dreamm

Препоръчани мнения

Търсейки добри цени на хотели попаднах на този сайт.

Снощи си направих резервация за морски хотел в България за догодина с около 400 лв. по-евтино от сайта на хотела.

Не се изискваше плащане на депозит. В условията пише, че ще изтеглят сумата седмица преди началото на престоя. Изпратиха ми на имейла ваучер с номер и т.н.

Не намерих мнения за сайта и се чудя дали всичко ще бъде наред. Не мога да преценя доколко мога да разчитам на тази резервация.

Днес виждам, че цената на същата стая /с плащане на символичен депозит/ е с 200 лв. нагоре /пробвам през различни устройства и IP/.

Моля, ако някой има опит или поне някаква информация да сподели!

Връзка към мнение
преди 20 минути , Dreamm каза:

Търсейки добри цени на хотели попаднах на този сайт.

Снощи си направих резервация за морски хотел в България за догодина с около 400 лв. по-евтино от сайта на хотела.

Не се изискваше плащане на депозит. В условията пише, че ще изтеглят сумата седмица преди началото на престоя. Изпратиха ми на имейла ваучер с номер и т.н.

Не намерих мнения за сайта и се чудя дали всичко ще бъде наред. Не мога да преценя доколко мога да разчитам на тази резервация.

Днес виждам, че цената на същата стая /с плащане на символичен депозит/ е с 200 лв. нагоре /пробвам през различни устройства и IP/.

Моля, ако някой има опит или поне някаква информация да сподели!

Всичко ще е наред ако не ти отменят резервацията преди да отидеш. Пробвал съм ги два пъти, като отмениха и двете резервации между една и две седмици преди началото на престоя. Предполагам, че това не се случва с всички и не мисля, че са измамници, но моделът им е с доста съмнителна надеждност и не бих пробвал отново.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.