Прескочи до съдържание

Автомобил изненада от Sixt


Препоръчани мнения

Докато търсех откъде да си взема кола под наем от Станстед, попаднах на тази опция от Sixt.

Цената е малко над най-евтините корси с 3 и 5 врати, а може да се вземе нещо доста  по-скъпо на теория.

Четох разни мнения на хора, взимали така кола и понякога са им давали в пъти по-скъпи коли. В най-лошият случай, ще ми дадат нещо което ще отговаря на парите си и ще загубя 10 паунда за два дни.

 

sixte.JPG.528d8bd7f20f193cddbdf3b21b2073d2.JPGsixtture.JPG.41c0e3fb4009cdc0ba3266dbf09a96e7.JPG

 

Някой взимал ли е с тях и по този начин автомобил?  Дали би си струвало да се пробва?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Реално ти си плащаш за ъпгрейда така. Примерно при тях за 5 евро/ден ъпгрейднах в Испания от Пежо 307 ръчка на БМВ 118д автомат. Но дървото дойде като стана въпрос за пълната застраховка - не е все едно при Пежо и БМВ. Базовата застраховка също се различаваше. Така, че не смятай, че за само 10 паунда ще караш БМВ 3 примерно (освен ако нямат наличен автомобил от заявения клас и ти ъпрейднат безплатно колата, а ти доплатиш само по-скъпата застраховка от ъпгрейда).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз застраховка тяхна така или иначе няма да плащам.

Това, че са те ъпгрейднали някъде (в Испания) за 5 евро не значи, че в Англия или някъде другаде  за 5 паунда/евро пак ще стане.

Иначе и безплатно са ме ъпгрейдвали, но това е друга тема.

Събирам мнения какво точно дават при купуване на този вид клас.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.