Прескочи до съдържание

Hilton Киев за $25 през Април


Препоръчани мнения

Това ми намирисва на "грешка". При всички положения може да се сглоби нещо ултра лоу кост до Киев с полетите на Уиз и нощувки в Хилтън. 

 

За дати пробвайте април, но май са налични и други. 

 

Цената излиза в agoda.com.

 

2014-01-02_13-07-29.png

 

Линк към хотела: http://www.agoda.com/hilton-kyiv-hotel/hotel/kiev-ua.html

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

За да е изненадата пълна през месец Май цената е още по-ниска 21$ на нощувка.Примерни дати 5-8 Май.

Връзка към мнение

Аз букнах, ваучерът пристигна, имам съобщение за изтеглената сума по картата ми ..., би трябвало всичко да е ОК. :rolleyes:

И без тва ми беше в плановете Киев..., тоя Хилтън  се оказа casus belli за обявяването на вой..., така де - за организиране на екскурзийка   :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Към всички: не бързайте с резервацията на полети и други услуги, които после не можете да върнете. Възможно е резервациите да бъдат отменени от хотела. Като цяло там са по-слабо регулирани от авиокомпаниите и по-често се случва да се направят на утрепани. 

 

Фичо, надявам се това важи за теб, и всъщност дори да отменят резервацията не ти е проблем :)

Връзка към мнение

Ами и да я отменят - ще потърсим други възможности за спане.
Ама се надявам да не я отменят, въпреки че доста странно изглежда тая цена от 20Е на стая, при положение че на сайта на хотела гледам цените са по 200евро  :rolleyes:

 

Но ако всичко мине нормално - Жоро, ще имам да те почерпя. :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Изглежда, че хотела е чисто нов, няма никакви ревюта още, тепърва е отворил оня ден. Интересно ще е тия дни...

Връзка към мнение

На мен така ми отмениха една резервация за "Новотел" в Банкок и доста хора се канеха да ги съдят ама май нищо не се стана.

Много други оферти обаче са минавали  успешно  - късмет  :)  !

Връзка към мнение

Изглежда, че хотела е чисто нов, няма никакви ревюта още, тепърва е отворил оня ден. Интересно ще е тия дни...

Точно се поразрових тук там, но май се оказва, че още не е пуснат в експлоатация хотелът :biggrin:

Трябвало да го открият още 2012-та за Европейското по футбол, оттогава няколко пъти отлагат откриването ... :rolleyes:

Гледам, че буквално тия дни преди нова година са пуснали обяви за набиране на персонал и то за мениджърски позиции :biggrin:

Като се позагледах в интериорните снимки от сайтовете за резервации, а и от сайта на хотела - установих, че това не са снимки, ами 3D-renderings :biggrin: . Поне екстериорни снимки видях в Google-Earth, които са истински и поне отвън е завършен де :lol:

Дано да го пуснат до април, и евентуално ще сме тест-пилоти или опитни мишки :biggrin:

 

Утре ще видя дали мога да намеря инфо  в някой украински форум :)

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да, сега сме в период на чакане да видим какво ще стане. Агода си имат клауза в общите условия, която ги подсигурява при такива ситуации да отменят резервациите, но преди да имаме отговор нищо не се знае.

Връзка към мнение

Аз така резервирах в Банкок на страхотна цена и още довършваха вътрешно последните 3-4 етажа на хотела , но така организирано изобщо да не пречи на гостите.

Сега гледам , че цените след разработването са вече двойни.

 

Да се надяваме , че и украинците са така съвестни .

Връзка към мнение

Фичо какво стана потвърдиха ли ти резервацията ?

 

То за потвърждение - потвърдиха ми я, в смисъл че ми чарджиха картата и си получих ваучера.

So far, so good.

Въпросът е дали няма да опитат нещо да я отменят ...

И то по-скоро Agoda, отколкото Hillton.

 

И другият въпрос е, както стана дума, дали ще е отворен хотелът, че както отлагат вече две години ... :biggrin:

 

 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Споко ще спиш на Мейдана ако протеста продължава (покрай наште журналя вече се изприщвам като чуя тая дума)  :P

Връзка към мнение

Споко ще спиш на Мейдана ако протеста продължава ...

Бе малко е студеничко за спане на Мейдана, ама ако се топлим с девчонките от Фемен - може :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тръгнахте от хотел и свършихте с голи украинки. Сори за спама, но сърце ми не трае.  :lol:

И аз съм имала случай в Прага с хотел, който трябваше да е ремонтиран, но докато си бяхме там продължаваха да работят. Нямаше излишен шум и нещата бяха културни, но вече няма да те мисля с тази алтернатива все някъде ще се приютиш.  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Фичо какво стана потвърдиха ли ти резервацията ?

Както можеше да се предполага - получих мейл с отмяна на резервацията  ;)

 

Dear Valued Customer

This booking has been CANCELED due to an error in the rates provided to us by Hilton. As such Hilton will not accept this booking.

For further details please refer to the agoda terms of use – “In rare cases, we may also have to cancel or reject a booking due to “obvious errors”, independent of the origin of such errors. For clarity, an obvious error is a mistake on the Site (e.g. in terms of price) which a reasonable person would not consider to be normal. The amount charged will be reimbursed without charge in such case. Whether to cancel or reject a booking for this reason is in Agoda’s sole discretion.”

We apologize for the inconvenience. Should you wish to contact Hilton directly they can be reached on 380-44-3935400.

Regards,

Agoda Customer Support

PLEASE NOTE This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mails.

 

Ще се опитам да се позаям, въпреки че вероятно няма да има ефект :)

Връзка към мнение

Ягода е фалшива страница

 

 

Ами Agoda e собственост на priceline които пък държат и booking.com  та работата е дебела .

 

Фичо варианта с мацките от "Фемен" остава  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.