Прескочи до съдържание

Лондон през юни


Препоръчани мнения

16 minutes ago, Брани said:

Я, още един адаш! Добре дошъл! 🙂

Благодаря, адаш.

Наканил съм се да пътувам за Лондон през Юни. За сега най-изгодно е с EasyJet. Чудя се имали смисъл да чакам по-изгодни оферти.

 

Връзка към мнение
преди 10 минути , Branimir каза:

Благодаря, адаш.

Наканил съм се да пътувам за Лондон през Юни. За сега най-изгодно е с EasyJet. Чудя се имали смисъл да чакам по-изгодни оферти.

 

A, до тогава има много време, все нещо ще излезе с някоя от 5те компании

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
7 minutes ago, neuromancer said:

A, до тогава има много време, все нещо ще излезе с някоя от 5те компании

И аз за това се чудя, но се опасявам да не поскъпнат драстично

Връзка към мнение
17 minutes ago, Branimir said:

И аз за това се чудя, но се опасявам да не поскъпнат драстично

Каква е сега най-добрата цена, за коя дата и час. Тук има доста пътуващи по-този маршрут и ще ти кажат добре ли е тази цена. Също можеш да видиш на airhint.com какво ти казва за шанса да падне или да се качи, но хич не се доверявай на резултата. Изчисленията донякъде ги прави на база цените през месеца и ако например има дата в началото на месеца, сравнява с по-високите цени от средата нататък и например ти дава резултат добро време за резервиране. Абе, поне при мен рядко отгатва и то за толкова месеци напред🙂

Връзка към мнение

 

38 minutes ago, Branimir said:

да

Отиващата посока е добре, но обратната хем е в супер ранен час, хем е скъпа. Иначе хубавото на Изиджет е, че цената включва и един ръчен багаж от 10 кг. При другите нискотарифни цената на допълнителен багаж /извън раница и дамска чанта/ е кажи речи на цената на билета. Раян дават безплатно място на дете, но придружаващият го възрастен трябва да си купи мястото, т.е. мечешка услуга, като купиш и приорити за багажа, цената става поне +15 евро над билета. 

Тази тема е с друга насоченост🙂, но като се оказа скромен откъм оферти черния петък, се разпрострях😁. Според мен билетите на Изиджет няма да свършат или да се качат следващите няколко дни. Изчакай, почети малко повече мнения във форума, пусни си тема, задай въпрос в налична и така🙂

Връзка към мнение

И аз ще следя темата, защото търся билети до Лондон за 5 човека за датите 13-24.06. Няма значение от багажа. Засега най-евтиното, което се намира е 42 евро отиване (бритиш) и 43-44 паунда за връщане при Easyjet и Ryan.

 

Пътуващите по тази линия, ако някой е ходил юни, какви са ви впечатленията от цените на полетите тогава?

Връзка към мнение

Юни вече е морски сезон и посоката от Лондон за България по-скоро няма да е евтина, но конкретни наблюдения нямам... И все пак юни е широко понятие, а на мен специално тази цена не ми се вижда ама никак висока (преди да са ме изяли пояснявам - като за човек, който пътува вече само по скъпарските ваканционни периоди)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ги следя от около 2 месеца и търся за периода 17-21.6. За сега, както казах, най-евтиното е около 410 евро за 3 възрастни и 2 деца, без багаж и с EasyJet.

Чудя се дали биха излязли някакви намаления около Нова година или Великден?

Но се опасявам да не поскъпнат с наближаването на полета или със слуховете за въвеждането на нов данък?

Връзка към мнение
преди 3 минути , Branimir каза:

Но се опасявам да не поскъпнат с наближаването на полета или със слуховете за въвеждането на нов данък?

Винаги поскъпват с приближаването на полета (по-точно с изкупуването на билетите)

Връзка към мнение
преди 7 минути , Branimir каза:

От това се опасявам.

Да чакам намаления, а после няма и плащам повече дори към момента

 

Случва се и това. Никой не може да ги гарантира предварително какво ще стане.

А местата не да задължителни.

Връзка към мнение

Уиз не делят деца от възрастните (детски билети, не тийнейджъри)

Дори Райън не делят точно, а те принуждават да платиш място.

 

Бритиш са пускали билети по 25 евро в посока, но не знам дали и за лятото е имало. Дали пак ще пуснат, не може да се каже предварително.

 

Обикновено като има много време, едни се вдигат, друга компания пусне промоция и може да се предположи, че ще можеш да уцелиш нещо. Ако обаче датите ти са твърди (не може да летиш на 15 или 16, а само на 17, и си намерил цени, които горе-долу те устройват, по-добре да вземеш.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 2 часа, Branimir каза:

Аз ги следя от около 2 месеца и търся за периода 17-21.6

Тази година пътувахме трима до Лондон 20.06. - 23.06., като датата на отиване беше фиксирана. Започнах да следя цените от октомври. Първо купих билетите на връщане, т.к. тази посока е по-скъпата: на 15.02 от Румбо с Дайнърс по 25 евро /  цена в сайта на Райън - 41 евро. Билетите на отиване бяха с Уиз. Купила съм ги на 25.03. директно от сайта с уиз дискаунт за 14 евро на пътник. Не съм доплащала за места и багаж.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какво имаш предвид, че не се доплаща за места и багаж? Ти не си плаща или по принцип?

Правим впечетление, че в момента н Уиз билетите в тази посока са доста скъпи

Връзка към мнение
преди 2 часа, Branimir каза:

Какво имаш предвид, че не се доплаща за места и багаж? Ти не си плаща или по принцип?

Посочените цени са само за билети с малък ръчен багаж. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 6 часа, Branimir каза:
  • Май няма никъде нищо по-добро. Някой от търсещите купи ли сзи вече?

Може да потърсиш пак, примерно

Не знам за твоите дати ще има ли, и дали са ти гъвкави датите

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.