Прескочи до съдържание

Търся си спотинг/или пътуващо другарче


Препоръчани мнения

Така или иначе, тук сме все авантюристи.

Не винаги можем да пътуваме с близки, познати, роднини, приятели, и защо да не пътуваме тук, заедно от форума. Затова предлагам, който има желание да споделя дестинации, и ако иска съмишленици или някой да се присъедини към него - да пише тук.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

За нея гарантирам, ако е достатъчно :)

Плюх, плюх в другата тема! 

Обаче, тъй като мъжът ми ми отказва вече десет години тази дестинация, може и да се замисля, ако е само по женски. 

И без маникюри и "духа ми вятър"! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Плюх, плюх в другата тема! 

Обаче, тъй като мъжът ми ми отказва вече десет години тази дестинация, може и да се замисля, ако е само по женски. 

И без маникюри и "духа ми вятър"! 

 

:) само по женски звучи прекрасно. другото не го употребявам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

st.agiel, миналата година търсихме другарче за Куба. Обикаляхме 15 дена с кола под наем и искахме да делим с някой наем и гориво. Не се намери, но имам и горчив опит, та малко не ми се и рискуваше. Виж от този форум, ако има навити, може и да се получи, ако не мрънкат и им се виси на красиви места по залез/изгрев. На 9 юни летим с половинката за Пекин, не е късно да се купят билети. Та, ако има желаещ... Идеята е да стигнем долу на юг до границата с Виетнам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

напълно разбирам риска от пътуването с абсолютно непознати хора :) принципно обаче съм много приключенски настроена, в същото време не съм организационна натура и общо взето се радвам някой да ме "води" 

Китай за сега не ме влече неописуемо, има други местенца за които ми потрепва 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Аз също бих се включила. Не съм мрънкаща със сигурност. :D Сега тъкмо гледах темата и предложението на Ники за Будапеща, да ама няма да е този път, понеже нямаааааааааааааааааааа отпуска и ще търся вариант да е през уикенд някой. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Заключвам тази тема, за да не се бърка с висящата и официална тук: http://magelanci.com/topic/154-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5/#entry26373

 

Пак да повторя, за в бъдеще ще разработим по-културен начин за намиране на спътници, но време трябва, време...

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.