Прескочи до съдържание

Поръчки на календари за 2020


Препоръчани мнения

Готова е страницата за поръчки за календарите ни за 2020, както и за други артикули с нашето лого.

 

https://magelanci.com/christmas/

 

Основните методи за дистрибуция са два:

 

1. Доставка чрез Еконт - до офис или точен адрес. В този случай заплащате на куриера при получаване на поръчката. 

2. На коледната ни сбирка на 14.12. В този случай заплащането става по банков път преди или след сбирката. 

 

Знам, че имаме магеланци в чужбина, нека не се притесняват и да пуснат поръчката си, после в дискусия ще се разберем с тях и за доставката, и за плащането. 

 

До всяка въведена поръчка имате само вие и аз достъп, т.е. ако има нещо неясно, най-добре го коментирайте във формата към поръчката и ще се оправяме в дискусия там 🙂

Връзка към мнение
преди 9 минути , cck каза:

А Револют?

 

Нямам бизнес револют, но мисля че от него може да се прави банков превод също. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Календарите са отпечатани. Първата вълна вероятно ще потегли в понеделник и ще бъдат при вас във вторник. 

  • Браво 1
Връзка към мнение

Всички куриерски поръчки до днес на обяд са обработени, пакетирани и потеглят в понеделник сутрин. И да, има смс известяване 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не мога да си поръчам едната бройка настолен календар. Нямам никакви опции. Записах се за Коледната сбирка, може ли без официална поръчка да го взема?

Само през телефон съм, може би за това имам проблем.

 

П.П.

Календарът ми ще е в чужда поръчка. 
 

AF5852D8-BC7A-4CE8-A8F7-5CFDC6612A6D.png

Връзка към мнение
преди 3 часа, Bellaero каза:

Не мога да си поръчам едната бройка настолен календар. Нямам никакви опции. Записах се за Коледната сбирка, може ли без официална поръчка да го взема?

Само през телефон съм, може би за това имам проблем.

 

П.П.

Календарът ми ще е в чужда поръчка. 
 

AF5852D8-BC7A-4CE8-A8F7-5CFDC6612A6D.png

В полето "Допълнителна информация" трябва да попълниш детайлите за поръчката. Държа всичко да минава през формата за поръчки, защото иначе няма как коректно да проследя десетки поръчки, много от тях със специфични изисквания. 

Връзка към мнение

Да, разбрах. Просто от телефона не мога да разтегля полето, а нямам друго устройство. Помолих @dechy да го включи в нейните бройки. Съответно и от нея ще бъде платен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Получих ги! Както и предните години, на живо календарите са чудесни! Един от начините да се чувствам част от магеланското общество 🙂
Благодаря, Георги и помощници! 
Успешна и щастлива Нова година 🙂 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Малко служебно съобщение 🙂

 

Вчера на сбирката имахме няколко стари календари, от 2018, които бяха за хора, на които им липсват от колекцията. Проблемът е, че ако не се лъжа два от малките календари някой ги е взел вместо такива за 2020 🙂 Не е проблем и няма нужда да се връщат, но пишете в поръчката или на лично за да се уточним как да си получите календари за 2020. 

 

Аз ще се погрижа тези, които искаха календари за 2018, пък не ги получиха да си ги получат. 

Връзка към мнение

Календарите са прекрасни! 🙂 Благодаря на @Георги за огромната работа по организацията на гласуването и поръчките!  

За съжаление снощи моят малък календар, на който събрах пожелания и автографи от много от авторите на снимките, изчезна в края на вечерта. 😔 Моля ви, ако някой случайно го е взел по погрешка, да ми пише тук или на лични съобщения! 

Връзка към мнение

Днес замина втора голяма част от календарите поръчани чрез куриер, утре би трябвало да са при вас. Следващата поръчка може би ще бъде пратена след коледа, защото куриерските фирми отново влизат в статус "Содом и Гомор".

 

Има останали по около 20 календара и от двата вида. 

Връзка към мнение

Събота сутрин ще пусна още един транш по куриерите. 

 

Остават по около 12 броя от двата календара. 

Връзка към мнение

Остават 5 малки и около 10 големи календара. 

 

Поръчките ще ги обработвам по ред на постъпване, в един момент резето може да хлопне 🙂

Връзка към мнение

Остават 2 малки и 12 големи календара след последното преброяване. Последен шанс да си получите календарите преди нова година. 

Връзка към мнение

Малките календари приключиха. Има 2бр. запазени за автори на снимки в тях, които ще си ги вземат малко по-късно. От големите остават 7. 

 

Сред цялото броене, което поради факта че гледам всичко да е проверено 2-3-4 пъти, излиза че имам при мен един голям календар в повече. Най-вероятно по време на хаоса на коледната сбирка някой е взел по-малко от колкото е трябвало. @master_of_germs - ти си основен заподозрян, но може и някой друг да има. Ако има несъответствие - давайте смело 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.