Прескочи до съдържание

зависимост от пътешествия


Препоръчани мнения

Здравейте на всички от този сайт и ви благодаря за  необходимата информация за моите дестинации.Искам да споделя и да видя дали има такива като мен ЗАВИСИМИ ОТ ПЪТУВАНИЯ.

Аз пътувам от 3 години.Започнах с пътуване до моята вуйна и братовчедка до Санкт Петербург и от тoгава до сега само за пътешествия мисля. работих преди 1 година и в тур. агенция като екскурзоводка и за мен беше мечтаната работа.Като се има предвид че аз знам англиийски много малко да не кажа хич.Да ама не. отговорността,задълженията,неплатени командировъчни,осигуровки и най-вече на морала(тъй като на туристическа агенция шефа беше поп)  ме отказаха от тъй желаната работа и липсата на наслада от пътуването .И след напускането ми почнаха както преди това с мой приятели да пътувум, така до сега.Ама нали споменах че имам зависимост от пътуване,а сега е проблема че не мога да намеря желаещи за пътуване за моите дестинации.Да разбирам,че всеки обича да пътува но моето го  разбирам че  не е нормално .

За това ви моля да ми дадете идея как да се справя с тази зависимост или да намеря компания за пътуване.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 43 минути , iva 80 каза:

 или да намеря компания за пътуване.

Като начало - може да пуснеш обява в този раздел, например.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.