Прескочи до съдържание

Игуасу - Салта 3.3.20


ЕмиЖор

Препоръчани мнения

На 10.04.2019 г. в 10:37, luba_rizova каза:

Тъй като нашето пътуване почти завърши, само да споделя 2 неща, които може да са от полза. Първото, за някои полети ползвахме Andes aerolineas, които са лоу  кост, не видях друг да ги е ползвал. Имат 9 самолета, 5 стари Макдоналд дъгласи, и 4 боинга. Има много лоши отзиви за тях в нета, но моя опит е добър. За 20 Евро в посока, която платих, получих приятно обслужване, кафе и вода в самолета, точно излитане и кацане. Макар и стари, Макдоналд дъглас ми бяха доста удобни и комфортни вътре. Та, ползвайте ги, без излишни притеснения. Другото е за прословутото пътуване Игуасу Аржентина - Игуасу Бразилия, което ми беше докарало бели косми и питах 50 човека едно и също. Взехме бус Риу Уругвай до самите водопади, спираше и в двете посоки и на двете граници, чакаше хората после, с две думи никакви грижи. Други неща ще споделя малко по-късно, но иначе всичко е казано за дестинацията, няма проблем човек да се оправи. 

Здравей, как букна полети на Andes aerolineas? Сайта им ми зарежда, но при търсене на полет винаги дава грешка.

Връзка към мнение
Преди 1 час, ЕмиЖор каза:

Здравей, как букна полети на Andes aerolineas? Сайта им ми зарежда, но при търсене на полет винаги дава грешка.

Според мен не летят по маршрута

Este vuelo no tiene asientos disponibles. Te invitamos a buscar en otra fecha.

за всички дати

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 25 минути , neuromancer каза:

Според мен не летят по маршрута

Este vuelo no tiene asientos disponibles. Te invitamos a buscar en otra fecha.

за всички дати

На мен която и дата, и дестинация  да заложа, ми дава това:

403 ERROR

The request could not be satisfied


Request blocked. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.


Връзка към мнение

Ами може сървъра да е недостъпен от други части на света, кой знае какво са омазали, аз съм в Южна Америка

Горе проверих за Игуасу, други маршрути може да се изпълняват

Специално за Игуасу има сума нискотарифни компании вече, примерно Norwegian, Flybondi (те използват някакво забутано летище в Буенос Айрес)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, neuromancer каза:

Ами може сървъра да е недостъпен от други части на света, кой знае какво са омазали, аз съм в Южна Америка

Горе проверих за Игуасу, други маршрути може да се изпълняват

Специално за Игуасу има сума нискотарифни компании вече, примерно Norwegian, Flybondi (те използват някакво забутано летище в Буенос Айрес)

Интересува ме IGR - Salta на 3.3.20, може ли да провериш, имат ли полет на тази дата изобщо? Благодаря!

Връзка към мнение

не излизат никакви полети от IGR с тях

иначе с обща търсачка (google flights) тоя маршрут го летят ЛАТАМ, Аеролинеас и Jetsmart

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , neuromancer каза:

не излизат никакви полети от IGR с тях

иначе с обща търсачка (google flights) тоя маршрут го летят ЛАТАМ, Аеролинеас и Jetsmart

Благодаря, тях ги видях, но нещо цените ми се виждат високи.

Връзка към мнение

jetsmart излизаше към 7500 песос без багаж, което е под 60 долара, според мен е съвсем разумно

другите са 4-5 пъти повече

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.