Прескочи до съдържание

Привет Магеланци


Препоръчани мнения

Привет Магеланци, казвам се Димитър от Варна и вмомента съм студент 3-ти курс. Наскоро дочух за този сайт от приятел и реших да погледна и от тогава не спирам да чета. Всъщност моя приятел ми беше споделил, че от тук мога да намеря всякакви билети до всякакви дестинации. Бих искал да се допитам до Вас, как мога да открия евтини билети до Италия-Рим (като за начало) , понеже имам мерак да отида от доста време. Известно време се чудих дали да не отида за един ден, но предполагам, че няма да мога да разгледам всичко и стигнах до заключение, че е добре да отида за 2-3 дена. Целта на моята разходка е да бъде малко по-бюджетна, не държа да нося багаж (най-много една малка раница, където да сложа малко дрехи). Прегледах полетите от Варна до Рим и се оказа, че са много по-скъпи в сравнение с тези от София до Рим. Все още не съм определил дата на моето пътуване, но понеже съм много развълнуван, реших да споделя моя план с Вас и в следствие на малко помощ да се ориентирам по-лесно. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Добре дошъл!

За да получиш повече отговори, то си пусни тема в този форум, като първо прочетеш и следваш указанията в тази тема.

Така ще могат да се дават конкретни предложения.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.