Прескочи до съдържание

Перу 2020 - сега или много по-късно :)


МАРИН МИТЕВ

Препоръчани мнения

Обзет съм от пътешественически (така ли се пише ?! ) ентусиазъм 🙂! След дълга пауза, се очертава мимолетна възможност да се метнем с половинката из Южна Америка, края на август и началото на септември 2020-та. Всъщност е само Перу, но Ю. Америка звучи по-гордо! Ориентировъчни дати 22.8—7.09. Ще следваме общо приетите маршрути от север на юг, с покриване на най-известните места, с едно НО! След Куско ще търсим вариант да стигнем до Игуасу и да се оплакнем  там за 2-3 дни! Както се вижда, организацията е в начален етап  и са избрани най-важните опорни точки 🙂 ! Та, ако някой му се вижда тази възможност като единствена и неповторима, и усеща, че ще е сега или никога, да пише. Целта е малка група от не повече от 6-7 човека ( до тук сме двама) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@МАРИН МИТЕВ Проверявал ли си цените от Перу до Бразилия? Понякога вътрешните - южноамерикански - полети са отчайващо по-скъпи от презокеанските. 

 

Иначе не знам какво те кара да правиш тази комбинация. За мен чисто сетивно и логистично Игуасу се връзва с Аржентина и Бразилия. Освен ако нямаш намерение да посещаваш повече Южна Америка, което не ми се вярва сякаш... 

Връзка към мнение
преди 10 минути , Вероника каза:

Аз имам интерес, но за сега нямам компания. 

Чудесно! Остава да се впуснем в организацията 🙂 ! 

преди 3 минути , Гост каза:

@МАРИН МИТЕВ Проверявал ли си цените от Перу до Бразилия? Понякога вътрешните - южноамерикански - полети са отчайващо по-скъпи от презокеанските. 

 

Иначе не знам какво те кара да правиш тази комбинация. За мен чисто сетивно и логистично Игуасу се връзва с Аржентина и Бразилия. Освен ако нямаш намерение да посещаваш повече Южна Америка, което не ми се вярва сякаш... 

Проверявах навремето... И да, за сега не се предвижда в обозримото бъдеще да се връщаме там. Затова ги комбинирам. Иначе има други места преди да се върнем там 🙂

Връзка към мнение
преди 11 минути , Гост каза:

@МАРИН МИТЕВ Проверявал ли си цените от Перу до Бразилия? Понякога вътрешните - южноамерикански - полети са отчайващо по-скъпи от презокеанските. 

 

Иначе не знам какво те кара да правиш тази комбинация. За мен чисто сетивно и логистично Игуасу се връзва с Аржентина и Бразилия. Освен ако нямаш намерение да посещаваш повече Южна Америка, което не ми се вярва сякаш... 

Зависи... вече има някои истински лоу кост авиокомпании и там, не като GOL например (Sky с много добро покритие из континента, Norwegian в Аржентина, Star и Viva в Перу, има и други) - най-приятното е, че другите също свалят цените по маршрутите, които се припокриват.

 @МАРИН МИТЕВ , с някои промени в програмата можеш да намериш добри цени - например трансфер през Сантиаго (една нова авиокомпания JetSmart започва директни полети от там до Игуасу през януари на цени 60-70 USD, може и по-малко през "онези" сайтове). Иначе съм съгласен с Rainy, че класиката си е Буенос Айрес- Игуасу-Рио или обратното - най-изгодно e с open jaw билет за дългите от Европа и 2 евтини лоу кост връзки за вътрешните. А Перу и Чили + Патагония евентуално ги направи отделно, освен ако нямаш 1 месец време да обикаляш повече 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.