Прескочи до съдържание

София - Москва/ Санкт Петербург


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

търся 2 билета от България (София/Пловдив/Бургас) до Москва/Санкт Петербург.

 

Идеята ни е да идем до Русия за коло 10-11 дена и да посетим и двата града. Може да е на отиване до единия град, а на връщане до друг.

 

Благодаря!

 

 

Връзка към мнение

Сега гледам през Белград :

 

тук излиза супер цена - https://booking.airserbia.com/dx/JUDX/#/passengers?journeyType=round-trip&pointOfSale=DE&currency=EUR&class=Economy&ADT=1&origin=SOF&destination=SVO&date=04-30-2020&origin1=SVO&destination1=SOF&date1=05-09-2020&execution=e3s1

 

160 евро - София-Белград-Мосва-Белград–София

 

ако опитам обаче да взема полетите Белград - Москва - Белград излизат абсолютно същите полети 270 евро..

 

Ако взема тези от София и не летя от София до Белград, предполагам няма да мога и от Белград до Москва?

Връзка към мнение
преди 8 минути , ipg каза:

Ако взема тези от София и не летя от София до Белград, предполагам няма да мога и от Белград до Москва?

Aко пропуснеш полет всички останали се анулират

може да изпуснеш последния Белград - София

защо искаш от Белград, нали уж от София търсиш?

Връзка към мнение

До Москва има добри цени, обаче ако се сложи дори в едната посока СП става зле.

Аз под 450лв почти не съм срещал, ако не са с някакви много ранни или много късни полети е добра цена за мен през това време на годината.

Връзка към мнение

Виж разни през Лондон с Wizz.  За зимата има по 20-30€ двупосочни до СП, пролетта ще е повече, но виж там какво излиза. Това ако цената е важна, защото часовете ще са кофти. 

Връзка към мнение
преди 17 минути , neuromancer каза:

Aко пропуснеш полет всички останали се анулират

може да изпуснеш последния Белград - София

защо искаш от Белград, нали уж от София търсиш?

Да, принципно от София търся, но реално ако има за 150 Евро от Белград до Москва и обратно бих се възползвал ( така и така искаме и Белград да посетим догодина и може да се комбинира) , не се бях сетил, че е вариант и затова не го писах в началото.

 

преди 5 минути , stanimir каза:

Виж разни през Лондон с Wizz.  За зимата има по 20-30€ двупосочни до СП, пролетта ще е повече, но виж там какво излиза. Това ако цената е важна, защото часовете ще са кофти. 

Благодаря, ще го проверя!

Връзка към мнение

Сега намерих София - Белград - Москва - 5 часа общо на 30.04 и връщане на 12.05 с 18 часа престой с багаж 23кг за 400лв  , без багаж 310-320 - мисля, че е доста добра цена?

Връзка към мнение

След няколко дни Санкт Петербург ще може да бъде обслужван от европейски лоу-кост компании от почти всички летища в Европа. Решението беше взето в последните работни дни в Русия и не знам колко време ще им трябва на компаниите да се организират. Но не мисля, че ще пропуснат летния график и безвизовия режим в областта и в близките седмици може би ще има новини за лоу-кост маршрути до Санкт Петербург. 

 

Засега Петербург остава пилотен проект, другите градове си остават във властта на традиционните авиокомпании

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 44 минути , Венелин каза:

от почти всички летища в Европа

Но за съжаление  българските летища не са сред привилегированите.  Пътуването до летище Х от София  и после  с лоу-кост до Санкт Петербург + двупосочен  Санкт Петербург-Москва може да се окаже  по-скъпо от  мулти флайт полет  с кацане в единия руски град и с излитане от другия. Трябва де се провери има ли разлика в цената на билета в зависимост от това  къде се каца и от къде се излита.

Връзка към мнение
7 hours ago, epetkov said:

Но за съжаление  българските летища не са сред привилегированите. 

Само София е сред ограниченията; Бургас /Варна - СПб е позволен на лоу-костърите. Дано преценят, че има пазар

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , Венелин каза:

Само София е сред ограниченията; Бургас /Варна - СПб е позволен на лоу-костърите. Дано преценят, че има пазар

Не е ли точно обратното? Само София е позволена за лоу кост полети до Санкт Петербург. 

 

 https://www.flylowcost.ru/airlines/lowcoster-sankt-peterburg-europe.htm

 

Болгария (можно летать свободно только в Софию)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
12 minutes ago, stanimir said:

Не е ли точно обратното? Само София е позволена за лоу кост полети до Санкт Петербург. 

 

 https://www.flylowcost.ru/airlines/lowcoster-sankt-peterburg-europe.htm

 

Болгария (можно летать свободно только в Софию)

В Бургас и региона има хиляди целогодишно живеещи руснаци, а лятото няколко стотин хиляди туристи от Русия. Интересно защо само до София?!

Връзка към мнение

Значи не съм разбрал добре ограничението - в тоя случай още по-вероятно ми се струва някой да пробва с полет София - Петербург. 

Не се учудвам, че режимът за морските полети не се променя - те са овладени от руски чартърни и редовни компании и малко БГ Еър. Целта на руснаците е да подпомогнат пристигането на туристите в Петербург от нови места, а не да правят конкуренция в извозването на руснаци да си харчат парите зад граница.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Именно. Защо да отнемат огромния пазар на руските авиокомпании до черноморието. Само гадая де ,  а иначе лоу кост отрочето на Аерофлот -  "Победа"  и сега си лети до Варна. 

Връзка към мнение

Аз имам друга информация

Австрия - кроме Вены;
Великобритания - кроме аэропорта Хитроу;
Болгария — кроме Софии;
Германия — кроме Берлина, Дюссельдорфа, Мюнхена и Гамбурга;
Испания — кроме Барселоны и Малаги;
Италия — кроме Рима и Милана;
Кипр — кроме Ларнаки и Пафоса;
Франция — кроме Парижа и Ниццы.
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.