Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте! В началото на февруари ще бъда в Йордания и ми се иска да отделя един от дните за гмуркане в Акаба. Имам няколко въпроса и ще съм благодарна, ако вече посещавалите града, както и тези с по-голям опит в дайвинга, да споделят своето мнение.

 

- Районът на Японските градини ли е най-подходящ за гмуркане? Правя уточнението, че сме абсолютно начинаещи в дайвинга и ще търсим вариант за гмуркане заедно с инструктор, тъй като сами няма да се справим.

 

- Гмуркала съм се само веднъж в Eйлат (Dolphin Reef) и останах наистина впечатлена. В Акаба мога ли да очаквам същата богата флора и фауна?

 

- Четох някъде, че не е препоръчително след гмуркане да се  пътува със самолет. Единственото ни свободно време обаче е именно в деня на полета ни за връщане в България. Някой правил ли си е подобен експеримент? Има ли значение все пак дълбочината, до която се се достига?

 

- Ще бъдем с раници и малък куфар. Има ли място за съхранение на багаж, където можем да ги оставим, докато се гмуркаме и плажуваме?

 

Благодаря ви предварително :)

 

Хубава вечер!

Връзка към мнение
преди 6 минути , SimonaM каза:

 

- Четох някъде, че не е препоръчително след гмуркане да се  пътува със самолет. Единственото ни свободно време обаче е именно в деня на полета ни за връщане в България. Някой правил ли си е подобен експеримент? Има ли значение все пак дълбочината, до която се се достига?

Не съм се гмуркал в Акаба, но по въпроса за пътуване със самолет след гмуркане, препоръката е да се изчакат 24 часа. 

 

В дайвинг центъра може би ще ви откажат гмуркане, ако след това, в същия ден, ще пътувате със самолет.

Връзка към мнение
преди 12 минути , SimonaM каза:

анение на багаж, където можем да ги оставим, докато се гмуркаме и плажуваме?

 

Благодаря ви предварително 🙂

 

Хубава вечер!

  И тази тук  

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.