Прескочи до съдържание

Кола под наем в Милано


Препоръчани мнения

Моля за съвет,кола под наем от летището в Милано ,за 3 дни ,смятаме да обиколим градовете на около..ако някой може са даде цени и условия за наем,ще бъда много благодарна!

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Здравейте, за пръв път планирам да наема кола под наем в Милано и да обиколя Ница, Монако, Езе... дали ще има проблем или трябва да съм само на територията на Италия. Потърсих, но не намерих отговор на въпроса в сайта на Rayanair, защото букнах автомобила заедно със самолетните билети. Благодаря на отговорилите ми 🙂

 

Връзка към мнение
преди 34 минути , Таня Петрова каза:

Здравейте, за пръв път планирам да наема кола под наем в Милано и да обиколя Ница, Монако, Езе... дали ще има проблем или трябва да съм само на територията на Италия. Потърсих, но не намерих отговор на въпроса в сайта на Rayanair, защото букнах автомобила заедно със самолетните билети. Благодаря на отговорилите ми 🙂

 

Проблем няма. Може да има такса за доплащане. Проверете условията при фирмата, от която ще е колата.

Връзка към мнение

Най-общо казано, пуснете мейл на фирмата за рентакар (не Райънеър), да не би да искат нещо доплащане или проверете условията на сайта им.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.