Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

преди 6 минути , t_petkov каза:

Този код работи ли ако цената на хотела пада и с genius account?

Да. Обикновено с Genius и промокод трудно може да се намери по-ниска цена освен ако не е някакъв ваучер.

Връзка към мнение
преди 29 минути , t_petkov каза:

Този код работи ли ако цената на хотела пада и с genius account?

Кодът работи и след като цената е намалена с genius account

Връзка към мнение
преди 5 минути , stani.m каза:

А аз в профила си в букинг защо не намирам никъде това за абонаменти? Може би защото съм първо ниво? Ето как изглежда

 

booking1.png

Защото гледаш на неправилното място 🙂

 

В настройки на профила след кредитните кари и преди SMS предпочитания.

Booking.png

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 3 минути , stani.m каза:

Вече разбрах, и моите са активни, но не получавам кодове.

И аз не получавам. Може би защото и така резервирам. Дали не трябва да спрем, за да ни пращат кодове?

Връзка към мнение
преди 37 минути , Дани Магелани каза:

И аз не получавам. Може би защото и така резервирам. Дали не трябва да спрем, за да ни пращат кодове?

🤔😁

Връзка към мнение

С тези кодове никак не е ясно при какви условия ти ги пращат.Например,за декември почти всички ми профили са получили по 2 кода.През януари нито един.Досега,февруари само един код на един профил.Мислех,че както при ММТ,като се разтърсиш без да резервираш,ти пращаха рупии в уолета :),така и тук с кодовете.Ама не и така не става.Не мисля,че има връзка и с IPто.По някакви тайни критерии ги пращат 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кодовете също са различни - някои за 10% кеш бек по картата, с която е платена резервацията, а други 10% обратно като бонус при следваща резервация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ако на някой му влезе в  употреба...че аз ни открих де да го сложа и да не се хаби :

 

Your reward code:

U6Q8XDD1XQ

*Minimum spend is € 100. Book before 20 February 2020.

Offer of 10% back with a maximum value of € 100

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
1 hour ago, kavesy said:

Здравейте,

 

Ето един код и от мен 🙂

 

1476220152_ScreenShot2020-02-19at11_17_27PM.png.0c34eba7d486e3f1dee84dd3807d0b60.png

Пробвах да направя резервация, но за съжаление ми даде, че кодът е невалиден. Да не би нещо аз да не съм избрал правилното, не знам.

Връзка към мнение
преди 9 минути , t_petkov каза:

Пробвах да направя резервация, но за съжаление ми даде, че кодът е невалиден. Да не би нещо аз да не съм избрал правилното, не знам.

 Вероятно някой вече го е използвал. Ако си установил, че действиелно не работи, е желателно да реагираш със "замислям се" както пише в съобщението над темата, за да знаят другите, че кодът вече не работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До колкото разбирам трябва да се сложи замислено човече от този който е ползвал кода, а това изобщо не се спазва...което води до постоянно пробване от доста хора и чудене аз дали го правя както трябва..ще помоля наистина да се спазва това, за да не заблуждаваме всички да пробват и да си губят времето...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 13 минути , zvezda9001 каза:

До колкото разбирам трябва да се сложи замислено човече от този който е ползвал кода, а това изобщо не се спазва...което води до постоянно пробване от доста хора и чудене аз дали го правя както трябва..ще помоля наистина да се спазва това, за да не заблуждаваме всички да пробват и да си губят времето...

Както вече сме го коментирали, няма как да се спазва напълно, защото кода може да е използван от нерегистриран човек.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Според мен буукинг ни отмъщават на най-активните за множеството профили по време на рефърал програмата и затова сега не ни пускат кодове.... 😄 😄 😄 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
13 minutes ago, Jorro said:

Според мен буукинг ни отмъщават на най-активните за множеството профили по време на рефърал програмата и затова сега не ни пускат кодове.... 😄 😄 😄 

 

@Фил, разбра ли, че нещата не опират до хубост😂

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ами, не е така. Имам само един профил и нито един купон за намаление до сега. Отдавам го на факта, че всяка година имам по 10-15 резервации при тях и те си ме броят за редовен клиент, поради което не виждат смисъл да ме стимулират. Така и така ги ползвам, за какво да ми дават бонуси 😁

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте,

Един код  и от мен .

Получете 10% обратно (до € 100) при следващия си престой с нас

displayinline?inline_file=f051fe3ad0b065

8FU68Q9M4U

 

Изтича на 27 февруари 2020

Здравейте,

 

Планирате да резервирате пътуване? Не плащайте повече, отколкото трябва!

 

Започнете почивката си по правилния начин с до € 100 обратно след вашия престой – като добавка към всяко друго спестяване, което ще намерите в нашия уебсайт.

 

Вашият код за награда:

8FU68Q9M4U

*Минималната изразходвана сума е € 100. Резервирайте преди 27 февруари 2020.

Оферта за 10% обратно на максимална стойност € 100. Често задавани въпроси

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Barfly
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.