Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

преди 51 минути , Kalina Ivanova каза:

@LindtПолучи ли код?

Не още 🙂

И мастъркард линкът не ми намалява цената. При плащането ли трябва да се отрази отстъпка или при отваряне на линка, @darinamarinova?

Връзка към мнение

Здравейте. И аз търся код ако някой има свободен. 🙂

 

 

П.П. Получих код от @aleksandrina за което ѝ благодаря от сърце ❤️

Редактирано от Dessislava
получен код
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 29.07.2023 г. в 0:35, liliya каза:

Аз не мога да разбера каква е схемата с тия кодове. Майка ми една резервация не е направила,а я заливат с кодове. На мен един не са изпратили. Вече страдам от тази несправедливост. Така де... Та... имам код, който иска да пише на ЛС. Изпращам на първия 🙂

Пращат на "зяпачите". 😉 За да ги ползват редовно резервиращите. 😁

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

Не още 🙂

И мастъркард линкът не ми намалява цената. При плащането ли трябва да се отрази отстъпка или при отваряне на линка, @darinamarinova?

Изпращам ти код, за по сигурно

 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Lindt каза:

Не още 🙂

И мастъркард линкът не ми намалява цената. При плащането ли трябва да се отрази отстъпка или при отваряне на линка, @darinamarinova?

@Lindt Да, преди излизаше веднага намалението в цената. Сега и аз проверих и за съжаление не ми излиза. Ще пробвам отново утре и ако не е активно, може би му е изтекъл срокът 😞 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Съжалявам за неудобството с кода! Пробвах на лични,но не успях,не мога да пратя на никой. Търсих и в сайта как да пиша на лични. Не успях да намеря. Може ли някой да ми каже как става! Имам още един код, който изтича днес, иска ми се да го пратя на някой да го ползва.

Излиза следното съобщение:

 

You are only allowed to send 0 messages per day.

Please try again later.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Charlie каза:

Съжалявам за неудобството с кода! Пробвах на лични,но не успях,не мога да пратя на никой. Търсих и в сайта как да пиша на лични. Не успях да намеря. Може ли някой да ми каже как става! Имам още един код, който изтича днес, иска ми се да го пратя на някой да го ползва.

Излиза следното съобщение:

 

You are only allowed to send 0 messages per day.

Please try again later.

 

Май изпращането на лични съобщения е свързано с броя на публикациите които имате.

Връзка към мнение
преди 9 минути , Charlie каза:

Съжалявам за неудобството с кода! Пробвах на лични,но не успях,не мога да пратя на никой. Търсих и в сайта как да пиша на лични. Не успях да намеря. Може ли някой да ми каже как става! Имам още един код, който изтича днес, иска ми се да го пратя на някой да го ползва.

Излиза следното съобщение:

 

You are only allowed to send 0 messages per day.

Please try again later.

 

Който има нужда да ви пише на лични, ако изтича скоро по добре го пуснете тук - все ще е от полза някому. 

Връзка към мнение

Да споделя, че днес хотелчето го мъчих през инкогнито, 3 профила, мобилна версия, но booking pays се появи 2 пъти и само при търсене през Гугъл на цена на този хотел. 

Не си спомням @Doctor Who по същия начин ли беше получил тази допълнителна оферта.

 

Благодаря на @Kalina Ivanova, че ни спести 18 евро от настаняването на  моренцето! 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

Да споделя, че днес хотелчето го мъчих през инкогнито, 3 профила, мобилна версия, но booking pays се появи 2 пъти и само при търсене през Гугъл на цена на този хотел. 

Не си спомням @Doctor Who по същия начин ли беше получил тази допълнителна оферта.

 

Благодаря на @Kalina Ivanova, че ни спести 18 евро от настаняването на  моренцето! 

Да, точно така. Бях писал, че е добре вписването в профил става след излизането на опцията Букинг плаща. 

Преди дни по тази схема Букинг ми плати 40 лева за резервация 495 лева. Ако имах код щях да сваля още 49.50. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Charlie каза:

Съжалявам за неудобството с кода! Пробвах на лични,но не успях,не мога да пратя на никой. Търсих и в сайта как да пиша на лични. Не успях да намеря. Може ли някой да ми каже как става! Имам още един код, който изтича днес, иска ми се да го пратя на някой да го ползва.

Излиза следното съобщение:

 

You are only allowed to send 0 messages per day.

Please try again later.

 

ако си много нов в сайта и имаш съвсем малко публикации не можеш да пращаш лични съобщения

Връзка към мнение

Имам код който изтича тази вечер, вече писах лично но нямам отговор. Така, че който ми пише първи е за него, ако няма такъв след час го поствам тук.

 

Изпратен на @EliNik

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.