Прескочи до съдържание

Търся билети на добра цена България/Тайланд


Препоръчани мнения

Здравейте, банда! След като сестра ми купи невероятни билети, намерени именно тук, е време да потърся Вашата помощ : )

 

Мечтая да посетя Тайланд с мъжа ми и имам възможност да го направя около великденските празници. 

Нямаме против всякакви прекачвания и продължителности на полет, стига да са с адекватна продължителност спрямо престоя.

 

Ще съм благодарна, ако някой успее да помогне в издирването, защото все още съм много боса. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

800лв си е добра цена, евентуално с чакане ще излезе подобна но с удобни полети с катарците. 170 евро за двупосочен до Мартиника може да те накара да мислиш, че такива цени са ежедневие, а те са по-скоро изключение веднъж в годината. Ако чакаш нещо подобно може и още година-две да отнеме 🙂

 

Можеш да си запазиш примерни дати в Google Flights и да им дадеш tracking. Ще свърши работа криво-ляво да те ориентира как се движат цените. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ние пътуваме от Истанбул и връщане до Лондон за цена от 208 или 209 паунда на човек с прекачване в Бахрейн , като престоя на връщане там е 11 часа, а на отиване само 3. Като цената мисля че доста се позадържа. Всъщност ние в началото търсихме до Бали , но това ни се стори  супер, като цена. 
https://www.facebook.com/fly4free.cheap.flights/

Тук се появи офертата. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.