Прескочи до съдържание

www.bookinghotelsbed.com Мнение???


dmovdid

Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци!

Попаднах на този сайт случайно, докато търсех (и все още търся) хотел в Лондон. Цените ми се струват доста привлекателни, даже някои нереално ниски. Едни намаления от 40 %... и като цяло много хубави, зарибяващи цени.

Някой използвал ли е този сайт и какво му е мнението? Може ли да е менте, целящо да ви открадне банковите сметки?

Благодаря Ви!

 

И във връзка с това бихте ли ми предложили някой сайт, различен от Booking и другите популярни?

Връзка към мнение
преди 2 минути , dmovdid каза:

Може ли да е менте, целящо да ви открадне банковите сметки?

Тоя същия дизайн се е въртял в подобно звучащи домейни и всичките отговарят на цитираното от мен, стой настрана 🙂

 

преди 3 минути , dmovdid каза:

И във връзка с това бихте ли ми предложили някой сайт, различен от Booking и другите популярни?

Ми във форума има доста дискутирани, мисля че повечето бази ги покриваме. За съжаление не очаквай чудеса, особено пък за Лондон. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
21 minutes ago, dmovdid said:

Здравейте, Магеланци!

Попаднах на този сайт случайно, докато търсех (и все още търся) хотел в Лондон. Цените ми се струват доста привлекателни, даже някои нереално ниски. Едни намаления от 40 %... и като цяло много хубави, зарибяващи цени.

Някой използвал ли е този сайт и какво му е мнението? Може ли да е менте, целящо да ви открадне банковите сметки?

Благодаря Ви!

 

И във връзка с това бихте ли ми предложили някой сайт, различен от Booking и другите популярни?

Наскоро ползвах за пръв път Agoda. Имаше доста прилични намаления, но най-вече на неотменимите резервации.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.