Прескочи до съдържание

София- Куба-София


Препоръчани мнения

Здравейте,

Планирам да направим Куба през април или май тази година като искам да сме 2 нощувки в Хавана и 7 нощувки във Варадеро ( +-1). Първоначално гледах за пакетна почивка на Туи от Англия, Германия, Холандия или Белгия, но като се замисля тотала пак ще бъде около 1000 евро, което ме накара да се замисля за вариант да летим от София с Луфтханза груп например и да направим стопове някъде по пътя за да намалим цената. Така може да направим отиването до Варадеро, а връщането да е от Хавана като ще останем и там 1-2 нощувки преди полета за да я разгледаме.  Предпочитам да летим през Мадрид с Еър Европа , защото летят с нови Дриимлайнъри, които са за предпочитане на А330-ките на Еър Канада от Виена, но при достатъчно добра цена ще се опитам да го понеса. Максимално обаче се старая да избягам от А330 особено от тези на Туркиш, защото 13 часа няма как да издържа на тази теснотия, не знам на Еър Канада как са, но предполагам също са зле. 

Молбата ми е за помощ в намирането на билети за 2-ма като, ако чекирания багаж не е включен в цената ще сме само с 1бр. 23кг. 

Ок съм даже ще се радвам на дневен престой в Канада или някъде в Южна Америка стига да не трябва виза.  САЩ не ми е вариант за прекачване т.к нямаме визи.

 

Връзка към мнение

С тези дълги стопове е относително какво е най-добра оферта . Аз , вместо + 40 часа в посока , бих избрал срещу 730$ полетите на AF с едно прекачване в Париж , 20 часа в едната посока и само 13часа навръщане . Нищо чудно и цената през седмицата да е по-ниска.

Връзка към мнение

Погледни директните полети Дюселдорф - Варадеро на 28.04 - 180 Е и връщането Хавана - Мадрид на 10.05 - 312 Е дали няма да ти свършат работа.

 

ПП. Не съм гледала връзките от/до София

 

Или опцията от Милано за датите през май.

 

Screenshot 2020-01-27 at 0.57.05.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
10 hours ago, stanislavpp said:

С тези дълги стопове е относително какво е най-добра оферта . Аз , вместо + 40 часа в посока , бих избрал срещу 730$ полетите на AF с едно прекачване в Париж , 20 часа в едната посока и само 13часа навръщане . Нищо чудно и цената през седмицата да е по-ниска.

По принцип съм съгласен с теб, но в случая искам да ги използвам за една допълнителна бърза разходка на други места по пътя. Предпочитам да имам дълги стопове извън Европа отколкото тук.

9 hours ago, funny said:

Погледни директните полети Дюселдорф - Варадеро на 28.04 - 180 Е и връщането Хавана - Мадрид на 10.05 - 312 Е дали няма да ти свършат работа.

 

ПП. Не съм гледала връзките от/до София

 

Или опцията от Милано за датите през май.

 

Screenshot 2020-01-27 at 0.57.05.png

Ще ги разгледам, добри идеи са благодаря....ще сметна после колко излиза тотал.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.