Прескочи до съдържание

Бергамо-> Малпенса- как?


Препоръчани мнения

Мирослав Василев

Гледам, че има директен автобус от летище Бергамо до Малпенса, цената е 18 евро и се пътува около 2 часа.

 

Ето и от къде може да се закупи.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

А дали може на място да си вземе билет? Вуйчо ми ще пътува, а той е  слабо казано неориентиран, т.е. ако е удобно да ми кажете и от къде точно трябва да го хване автобусът? 

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 10 минути , ЦветиЮли каза:

А дали може на място да си вземе билет? Вуйчо ми ще пътува, а той е  слабо казано неориентиран, т.е. ако е удобно да ми кажете и от къде точно трябва да го хване автобусът? 

Автобусите се намират точно отсреща, след като се излезе от терминала. Предполагам, че може да се закупят и на място, вероятно на по-висока цена.

Според мен, по-удобно е да взема билет в аванс, да се разпеча и те на място ще му покажат, кой е автобуса. Това е лично мнение, разбира се.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Погледнете тук, линията се изпълнява от Orioshuttle и доколкото разбирам, на летището спира на платформа №7.

 

Връзка към мнение

Излиза от най- дясната врата на летището и е точно срещу платформите а автобусите. Изглеждат ето така. Търси номер 7.

images (15).jpeg

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, ЦветиЮли каза:

Благодаря ви много за помощта. Последен изключително глупав въпрос.... а това платформа какво ще рече 😂 предполагам спирка?

 Перон.

Връзка към мнение
преди 3 часа, ЦветиЮли каза:

Благодаря ви много за помощта. Последен изключително глупав въпрос.... а това платформа какво ще рече 😂 предполагам спирка?

На български му казваме сектор 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Ние, порасналите, знаем какво е платформа, но децата , предполагам , свързват тази дума само с компютрите и се чудят.

Връзка към мнение

Преди няколко години,пътувах с шатъл от Малпенса до Бергамо и си бях взел отделни билети Малпенса-Монца-5 евро и Монца-Бергамо-10 евро,защото излизаше по-евтино от директен билет-18 евро.И без да слизам от автобуса.Шофьора в началото ми се чудеше,защо за 3 евро правя такива комбинации.Но сега отделните билети са по 10 евро.

Връзка към мнение
преди 1 час, dimitrov6 каза:

Шофьора в началото ми се чудеше,защо за 3 евро правя такива комбинации.

Един италианец няма как да знае, че  за българина 3 евро са  си пари 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
10 hours ago, Тони said:

Излиза от най- дясната врата на летището и е точно срещу платформите а автобусите. Изглеждат ето така. Търси номер 7.

images (15).jpeg

 

Благодаря ви много ❤️ Благодаря на всички за помощта ❤️

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Предполагам, че купувате билета през Фликсбус, а сте избрали да платите с PayPal? Билета ви го изпращат до имейл адреса, който сте посочили, при данните за пътника.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 35 минути , ЦветиЮли каза:

След като го закупиш, ще ти се появи в акаунта (My tickets). И вероятно ще ти го пратят на имейл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 5 минути , ЦветиЮли каза:

А и другото е, че самолетът каца в 14:55, а автобусът е в 15 и 15 .... но нямаше друг ... та дали ще успее да го хване ....

Никой не може да потвърди на 100%, но ако има паспорт може и да мине бързо, ако работят автоматичните машинки.

 

 

преди 19 минути , ЦветиЮли каза:

Закупих го успешно ☺️ А сега ново 20. От коя платформа защото по картата пише ама ....

C5DE2822-7DD5-41B4-9050-CE164B5FB5C4.jpeg

Този автобус по коя линия е? 

Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, ЦветиЮли каза:

А и другото е, че самолетът каца в 14:55, а автобусът е в 15 и 15 .... но нямаше друг ... та дали ще успее да го хване ....

Не

Връзка към мнение

От летище Бергамо има непрекъснато автобуси към Милано Чентрале и оттам Малпенса, ако директния не успеете да го хванете. Билет на място, така си взимате за първия наличен.

Връзка към мнение

И аз на това се надявам...

1 hour ago, neuromancer said:

От летище Бергамо има непрекъснато автобуси към Милано Чентрале и оттам Малпенса, ако директния не успеете да го хванете. Билет на място, така си взимате за първия наличен.

Ами да ама човекът е неориентиран 😁

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.