Прескочи до съдържание

Търся полет SOF - MRU


Препоръчани мнения

Привет,

 

Търся най-удачен полет до Мавриций и се надявам колективното знание във форума да ми помогне, за да бъдат купени билети в рамките на следващите дни.

 

Потеглянето е на 28.02 - трябва да сме кацнали на MRU най-късно 14:00 на 29.02

Връщането е на 14.03 - целим се в полети от MRU след 16:00 на 14.03

 

Фокус са цената и сигурността (гаранцията от авиокомпаниите), затова съм се спрял на този вариант, намерем от skyscanner.net

 

1314919532_2020-02-0316_16_43-Window.png.3919930eeaeebc3c41eea71854d76a7a.png

 

Въпросите ми са:

1. Престоят в Дубай е 1ч5мин, което е рисково и го обмислям само ако могат двата полета да бъдат купени с един билет, за да имаме гаранция от Емирейтс (Истанбул - Дубай & Дубай - Мавриций)

2. Можете ли да предложите друг, по-подходящ сценарии на прекачванията?

3. През skyscanner ли да вземем билетите или директно от авиокомпаниите?

4. Има ли вариант за групов дискаунт върху цената на билетите- пътуваме 5 човека от София като в Истанбул или Дубай ще се включи и 6-ти човек в групата до Мавриций.

 

Всички мнения са добре дошли:)

Връзка към мнение

При толкова рестриктивни параметри и за полет след 3 седмици цената може да се свали до 646 евро/1263 лева с увеличаване времетраенето на престоите.

 

momondo.de ---  de.travel2be.com

 

 

image.png.5cec111581b8c7470ff522daba261757.png

 

Най-бързо, най-сигурно, с 1 престой в Истанбул около 850 евро.

image.png.6a72fbe5f9488fc95d97bec480925981.png

 

 

 

 

Връзка към мнение

Преди катарската промоция и аз гледах полети, включващи Търкиш и Емирейтс, но накрая реших, че е доста рисковано. Престоят в Истанбул е кратък, летището голямо и дори и малко зкъснение може да доведе до изпускане на следващия полет. А той вече не е с Търкиш, а с Емирейтс и не знам, дали и как продължаваш пътуването си в такъв случай. 

Връзка към мнение
4 hours ago, Stavrev said:

Благодаря за съветите! Взехме билети с 4ч престой в Истанбул и 4ч Дубай. Туркиш до Истанбул и оттам Емирейтс

Ще съм ти много благодарен ако споделиш после как става прекачването в Истанбул и колко време отнема. Имаше спекулации, че трябва да се излиза от транзитната зона и да се влиза обратно, както и да се чекират отново куфари. Надявам се да мине безпроблемно. 

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Привет,

Месеци по-късно виждам питанията след последния ми пост.

 

1. Относно илетите - взехме ги на цена от 713 евро/човек, което предвид късния момент и множеството изисквания преценхме, че е добра цена.

2. Относно прекачването в Истанбул - neuromancer е прав, бяхме на един билет и нямаше нужда да се излиза от транзитната зона.

 

Отново благодаря за съветите 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.