Прескочи до съдържание

Търси се билет от София до Египет


Препоръчани мнения

Помолиха ме да ударя едно рамо за намиране на билет от София до Египет с тръгване от края на март до средата на април и престой около седмица. 
Може само с ръчен багаж, за предпочитане е резервациите да са на един билет, но ако има много по-изгодна оферта с отделни билети, може да се обсъди.

Най-доброто, което намирам като цена, е с Tarom , 28.03 - 05.04,  за 240€

 image.png.460ea102234f8ca97d0549a85cd33495.png
Малко в кофти час през нощта е пристигането, но ще се преживее. 

Опитах да сваля през сайтовете и това, което успях да изцедя, е jetcost.ie > bravofly - 204€ с Diners, обаче пък картите, с които пътничката разполага, са само Visa Debit и кредитна MC ...

Та ако някой се сети и открие някакви други варианти, моля да сподели. 
Благодаря! 
 

Връзка към мнение

Ето и от мен за 160 евро:                         https://www.kiwi.com/fr/rechercher/results/sofia-bulgarie-973km/le-caire-egypte/2020-03-29_2020-04-01/2020-04-02_2020-04-09    Има до/от Тел Авив за 57 евро ,но там е друга история!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , eugene.kn каза:

Ето и от мен за 160 евро:                         https://www.kiwi.com/fr/rechercher/results/sofia-bulgarie-973km/le-caire-egypte/2020-03-29_2020-04-01/2020-04-02_2020-04-09   

Блогодаря, но това са варианти от Букурещ, търсим от София

преди 7 минути , Георги каза:

Само Кайро ли е опция?

 

image.png

Не само Кайро, казаха ми Египет. 

преди 9 минути , aleksandrina каза:

Вариант ли е Солун - Кайро? 450 лв с Търкиш? Че и с багаж 30 кг...

По-скоро не е вариант

Връзка към мнение
4 minutes ago, Фил said:

По-скоро не е вариант (Солун)

Понеже до там и с кола може, не е далеко, но пак си зависи има ли кой да остави пътника там и да го посрещне после.

Връзка към мнение
преди 10 минути , aleksandrina каза:

Понеже до там и с кола може, не е далеко, но пак си зависи има ли кой да остави пътника там и да го посрещне после.

Няма възможност с кола.
Това от Истанбул, което предложи @Георги може да се окаже вариант, предвид възможността да се пътува с автобус/влак до там и като гледам, че има варианти с Пегасус до Шарм за 122€. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , Костов каза:

През skyscanner.no - flightfinder.no за твоите дати излиза цена от 224€. Плащане  с visa debit

194223734_Screenshot_20200204-113734_SamsungInternet.jpg.06382f7ddf28d84cedc2de011b8ceb04.jpg

Мерси!
Интересно обаче, че при мен излиза с MC debit :rolleyes:
image.png.57fa83f4f5e0808b08a42e3ac65bf977.png

 

Връзка към мнение

Има и чартърни почивки.Гледам за седмица 475 евро.

 

Почивка в Хургада

 

 

Screenshot_2020-02-04 Чартърни почивки в Египет на гарантирано най-добра цена.png

Редактирано от Георги
премахната връзка към агенция
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 17 минути , Фил каза:

Мерси!
Интересно обаче, че при мен излиза с MC debit :rolleyes:
image.png.57fa83f4f5e0808b08a42e3ac65bf977.png

 

Да, това е цената с MC debit, цената която аз съм ти посочил е с visa debit. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Твоите полети можеш да си купиш за 220 евро с каквато карта искаш, ако просто сменяш държавата в skyscanner и ще ти дава и различни посредници.

 

Иначе с туристически пакети не бих се занимавал, но има "редовни" чартърни полети до Кайро и Хургада, можеш да ги видиш за кога са планирани на излитащи на Т1. Туроператори, които ги организират са точно три и ще ти продадат места, ако имат свободни, което често се случва и има доста добри оферти. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.