Прескочи до съдържание

Ден повече в Прага или Виена


crazyhorse

Препоръчани мнения

От това, което казваш, червенокожи братко, Прага ще ти хареса повече, защото е по-малка и компактна от Виена. Любопитно ми стана, че си харесал толкова много Валядолид. На мен не ми направи кой знае какво впечатление, за разлика от Саламанка, примерно. Но, април пак ще отскоча до Валядолид, защото имам чеченски приятел там, който ни покани на гости. И в този ред на мисли, атмосферата на един град я правят и хората. Ако имаш добри спомени и добри приятели в един град, няма как да не ти хареса.

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
преди 2 часа, EliDion каза:

Има ли някой Магеланец живеещ в Прага, да му отперя едни въпросчета, ако може. Моля да ми пише на лично, ако има желание де. Мерси.

 

преди 2 минути , nino каза:

По-добре да пише тук, че с новите полети на Уиз от Варна и аз взех да правя планове през есента и всяка информация ще е от полза.

Не живея в Прага, но имам пресни спомени, както и от Виена и Братислава! Питайте каквото Ви интересува, имахме интересни попадения! 

Връзка към мнение

Въпросите ми са свързани с дългосрочно пребиваване, като квартира за година и необходими средства за битови консумативи за това ми трябва живеещ там човек. Приятел заминава да учи там. 

Иначе аз ще се възползвам от това за пътешествие по Нова Година 😇, ама първо той да се устрои.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
22 hours ago, crazyhorse said:

@crazyhorseблагодаря за препоръчания ресторант. Тази вечер хапнахме там. Наистина е вкусно и сравнително евтино за място в сърцето на Мала Страна. Тъжна работа е с този вирус за ресторантьорите. В 7.30 часа бяхме само ние и още една маса пак с трима човека. Нашата сметка беше 620 крони и тяхната да е била толкова. В 8.30 взеха да разтребват преди затваряне. 

По магазинчетата за сувенири също се оплакват. Случих едно момче, което не само е българин, но и от моя град Русе 🙂

Поздрави от празното ресторантче с пивоварките, течащи към бара 🙂

027FA006-A8B6-4DFE-8012-D4DA3215C0FE.jpeg

 

1896FFAA-DEE8-45E7-93BF-F6D51C4D50CE.jpeg

 

33DBFCF9-E474-47C0-9CE7-A300846AEA43.jpeg

  • Харесвам 7
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, ДиянаВ каза:

@crazyhorseблагодаря за препоръчания ресторант. Тази вечер хапнахме там. Наистина е вкусно и сравнително евтино за място в сърцето на Мала Страна. Тъжна работа е с този вирус за ресторантьорите. В 7.30 часа бяхме само ние и още една маса пак с трима човека. Нашата сметка беше 620 крони и тяхната да е била толкова. В 8.30 взеха да разтребват преди затваряне. 

По магазинчетата за сувенири също се оплакват. Случих едно момче, което не само е българин, но и от моя град Русе 🙂

Поздрави от празното ресторантче с пивоварките, течащи към бара 🙂

027FA006-A8B6-4DFE-8012-D4DA3215C0FE.jpeg

 

1896FFAA-DEE8-45E7-93BF-F6D51C4D50CE.jpeg

 

33DBFCF9-E474-47C0-9CE7-A300846AEA43.jpeg

Ние също срещнахме момчето от Русе(между другото са двама и държат 2 магазина(единият срещу ресторантчето, което ти препоръчах, а другият е 100 метра по-горе)! Радвам се, че ви е харесало, но е тъжно, че е толкова празно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.