Прескочи до съдържание

Планирам 4 дена в Лондон


Венибу

Препоръчани мнения

Здравейте ! Имам купени самолетни билети и запазен хотел за дати от 03.07.2020 г. - 07.07.2020 г . Кацаме на летище  Станстед в 13.15 часа. Искам да си купя билети за трансфер до Лондон и гледах тези на National Express . Цената е 38 п. за 3 възрастни и 1 дете отиване и връщане , но не мога да разбера дали трябва да си платя допълнително и за куфара до 20 кг , има такава опция ,която вдига цената повече от двойно? Имам ли право на някакъв безплатен багаж или не? Друго , което ме интересува е какво можем да видим в района на спирка Виктория, защото ще бъдем там около 15.00 часа и не ми се иска да губим време като ходим първо до хотела , който се намира на гара Canada Water ? Можем ли да оставим някъде куфара и да обиколим без него? За 04.07. съм купила билет за посещение на Парламента от 13.00часа .Преди това мисля да посетим сутринта Бъкингамския дворец , а след това  Уестминстърското абатство  и евентуално Sky Gardan. За 05.07 Планирам  организирана екскурзия Windsor Castle, Stonehenge, Lacock & Bath Full-Day. Остава ни един  ден  , който още не съм измислила и се надявам да ми помогнете да организирам ! Предварително Ви благодаря ! Хубав ден на всички пътешественици !

Връзка към мнение
Дани Магелани

Оставяла съм багаж на гара Виктория.

За автогарата не мога да кажа. Не съм виждала, което не означава, че няма. 

Бъкингам ти е на пешеходно разстояние. А и Уестминстърското абатство също. Без багаж няма да е проблем.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Дани Магелани каза:

Оставяла съм багаж на гара Виктория.

За автогарата не мога да кажа. Не съм виждала, което не означава, че няма. 

Бъкингам ти е на пешеходно разстояние. А и Уестминстърското абатство също. Без багаж няма да е проблем.

Бъкингам и Абатството съм ги планирала за следващия ден. Първия ден не знам кога и как ще пристигнем ине искам да запазвам нищо , а по скоро да опознаем района и да видим нещо наблизо- парк , площад ,нещо безплатно .

Връзка към мнение

Хайд парк и магазин хародс са в близост до района на Виктория. Добро начало ще бъде, според мен. А за деня  без програма препоръчвам силно Гринуич. Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.