Прескочи до съдържание

Сватба с нигерийка


Мамола

Препоръчани мнения

Здравейте .може  ли някой да ми каже какъв е реда ,приятелката ми е Нигерийка от Лагос и иска да дойде в България и да се оженим .какво трябва да направи тя там от нейна страна и какво трябва аз да направя аз,зада хване самолета и да дойде в бг?

Връзка към мнение

Трябва да видиш там има ли Бг посолство, ако няма - да си изкара Шенгенска виза. 

Отиваш в Дома на младоженците в града си и там ще ти кажат какви документи ще й искат. Нека първо ги приготви и да ти ги прати, някой път казват, че не били тези, а други. 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Да,  отиди в Дирекция Миграция в града ти, ще ти дадат бланка, попълваш я, прилагаш разни документи - банкова сметка, доказателство за жилище и т.н. 

Връзка към мнение
На 18.02.2020 г. в 14:19, Happy_Traveler каза:

Трябва да видиш там има ли Бг посолство, ако няма - да си изкара Шенгенска виза. 

Защо ѝ е точно шенгенска виза и как ще я извади? За да получи такава виза, трябва да кандидатства в консулството на държава-членка на Шенген, а там обяснението „искам да се омъжа за моя приятел в България“ няма да мине. Иначе тази виза осигурява влизане в България, да, така че ако момичето има реална възможност да се сдобие с такава виза или пък даже вече разполага с визата - значи всичко е ОК.

Обаче в общия случай ще трябва да се нареди за българска виза тип C. Кандидатства се в посолството на България в Абуджа.

На 18.02.2020 г. в 14:19, Happy_Traveler каза:

Трябва да видиш там има ли Бг посолство, ако няма - да си изкара Шенгенска виза. 

Защо ѝ е точно шенгенска виза и как ще я извади? За да получи такава виза, трябва да кандидатства в консулството на държава-членка на Шенген, а там обяснението „искам да се омъжа за моя приятел в България“ няма да мине. Иначе тази виза осигурява влизане в България, да, така че ако момичето има реална възможност да се сдобие с такава виза или пък даже вече разполага с визата - значи всичко е ОК.

Обаче в общия случай ще трябва да се нареди за българска виза тип C. Кандидатства се в посолството на България в Абуджа.

 

 

Едно бързо търсене вади няколко подобни теми:

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...
На 18.02.2020 г. в 13:20, Мамола каза:

Здравейте .може  ли някой да ми каже какъв е реда ,приятелката ми е Нигерийка от Лагос и иска да дойде в България и да се оженим .какво трябва да направи тя там от нейна страна и какво трябва аз да направя аз,зада хване самолета и да дойде в бг?

Здравейке и моята приятелка е от Лагос и намерих тази тем..., може ли да ми помогнете да си разреша проблема с това какво трябва да направим за да дойде да живее при мен в България и да се оженим? Благодаря ви. 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.