Прескочи до съдържание

Хайде още един :)


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

От адски много време следя форума, гледам и чета, скаутвам един вид 🙂

Казвам се Димитър и от тази започвам да планирам пътешествия извън Европа (тук се нагледах на каквото можах).

 

Истината е, че съм посетил почти всички страни в Европа, но до тук. Светът е много по-голям и е време за малко по-сериозни трипове 🙂 За мен и жена ми ще бъдат нещо ново, като началото ще бъде поставено в Мексико (Юкатан).

 

Винаги сам съм организирал пътуванията и това не мисля да бъде изключение. Но виждаш ли, вече ще е извън Европа и някак леко се обажда в мен несигурността и се отварят нови въпроси.

 

Ей тук ще задам един и след това ще започна леко да шаря из различните форуми 🙂

 

Ако пътуваме за Мексико, но полетът ни минава през САЩ и има престой (2-10 часа), трябва ли да имам виза за щатите? Предполагам, че не, но не успях да намеря информация.

 

Успешен ден и до скоро 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 минути , dimitarl каза:

Ако пътуваме за Мексико, но полетът ни минава през САЩ и има престой (2-10 часа), трябва ли да имам виза за щатите? Предполагам, че не, но не успях да намеря информация.

Необходима ти е транзитна виза , която за съжаление се вади по същата процедура като туристическата.

 

Добре дошъл !

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.