Прескочи до съдържание

Нормален билет за Беларус


Препоръчани мнения

Янко Велков

Имай предвид, че ако летиш през Русия ще ти трябва и руска виза, тъй като по силата на някаква спогодба Москва - Минск например не се води международен полет.

Ако всичко с беларуската виза е наред, опитай с варианти до съседните Вилнюс, Варшава или Киев, от където можеш да продължиш с наземен транспорт.

Връзка към мнение

Мисля, че от миналата година не ти трябва виза,ако си за 5 или по-малко дни.

Иначе е важно да е през работната седмица полета. Отивам и се връщам,с една нощувка.

Връзка към мнение
преди 8 минути , Ushakal каза:

Ако не ти е проблем да пътуваш през Брюксел, тарифите на Belavia са доста прилични. Мисля, че има полети и в понеделник.

прилични-прилични. Поне 75 евро на посока. Като сложиш и полета до Брюксел не е много тънко.

Връзка към мнение
преди 47 минути , adriano1 каза:

Отивам и се връщам,с една нощувка.

Белград-Минск-Белград 345 лева с вкл багаж, но е с две нощувки. Белавия: цък четвъртък отиване, в събота връщане.

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 17 минути , adriano1 каза:

Приемлив вариант е

Ако едната допълнителна нощувка в Минск ти е проблем, може да използваш опцията "сложен маршрут" : излитане в понеделник от Белград, кацане във вторник в Будапеща за 326 лева:

422473796_Screenshot_20200310-223329_SamsungInternet.jpg.27d315cbf3599bc0f3fb0d75489ad816.jpg

Връзка към мнение
преди 51 минути , adriano1 каза:

ще трябва да направя три нощувки там,което ми е безпредметно.

Четвъртък -отиване, събота-връщане са  две нощувки в Минск, вместо планираната една. На отиване оставяш колата в Ниш и продължаваш с  автобус Ниш-Белград.  На връщане се пребираш до Ниш с  автобус Белград-Ниш. Това според мен е най-оптималният вариант. Ще имаш целия ден петък да си свършиш работата в Минск.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.