Прескочи до съдържание

Девета виртуална сБирка на по бирка. Сряда, 22.04, 18:30. Тема: Многоцветният Иран - на гости на най сърдечните хора.


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Записвам се. Бях пропуснала, че вече има тема за записване. Много са приятни и интересни тези презентации. Изгледах и първите, които съм пропуснала.

Връзка към мнение

Беще много хубаво, припомних си красивите моменти с тези хора. Страни като Иран много вдигат летвата на човешките взаимноотношения и след това съм се чувствала много странно на други места. Прияде ми се и фалуда. 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето и записа. Извинявам се за забавянето, ама обработката от youtube продължи след семейния вечерен час 🙂

 

 

 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

И аз имах проблем с връзката.

Току що изгледах и записа.

Благодаря сърдечно за презентацията, почти всичко каквото исках да знам за Иран

го чух от вашия разказ или като отговор на въпросите.

Още един въпрос ако може...

Минавайки всичките тези километри дали видяхте кемпери, каравани които да пътуват по иранските пътища?

Места за къмпингуване?

Все повече мисля в тази посока за Иран.

Благодаря!

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за записа! Успях да го изгледам най-после. Интересен разказ. Най-много впечатлява гостоприемството и добротата на иранците, които сте срещнали. Определено ще посетя поне един ирански ресторант в Мадрид да пробвам най-после и аз иранската кухня.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
5 hours ago, Kalina Ivanova said:

И аз имах проблем с връзката.

Току що изгледах и записа.

Благодаря сърдечно за презентацията, почти всичко каквото исках да знам за Иран

го чух от вашия разказ или като отговор на въпросите.

Още един въпрос ако може...

Минавайки всичките тези километри дали видяхте кемпери, каравани които да пътуват по иранските пътища?

Места за къмпингуване?

Все повече мисля в тази посока за Иран.

Благодаря!

 

 

 

 

Няма много, но няма проблем да пътувате по този начин из Иран. Има пътепис тук във форума за такова пътуване. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
6 minutes ago, MayaS said:

Няма много, но няма проблем да пътувате по този начин из Иран. Има пътепис тук във форума за такова пътуване. 

@Роси 777 направи такова пътуване, неин е и пътеписа. Може предполагам да помогне с конкретна информация за кемпери.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

 Благодаря за представянето! Гледах Ви живото Ви представяне в София е сега на запис. Страшно ми е забавно, разказвате много увлекателно. Иран е една от желаните дистанация, която остана за в бъдеще. Някой ден...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз благодаря на всички замесени в тези интересни сБирки. Връщам се назад да изгледам записите. И да крада идеи, ще видим за кой живот...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Чак сега изгледах презентацията и съм възхитена! Благодаря за прекрасния разказ и невероятните снимки!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.