Прескочи до съдържание

Fairmont - две нощи на цената на една


Препоръчани мнения

@Травеолани  Луксозните Fairmont в момента имат невероятно промо - всяка втора нощувка е безплатна , освен това цените не само не са завишени , а са 30-50% надолу от обичайните за сезона, тоест крайната цена е 25-30% от стандартната:


Това са опциите в Канада:

 

 

 

Резервациите са с безплатна анулация , но изискват предплащане , престоите са до НГ!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Травеолани
преди 15 часа, stanislavpp каза:

@Травеолани  Луксозните Fairmont в момента имат невероятно промо - всяка втора нощувка е безплатна , освен това цените не само не са завишени , а са 30-50% надолу от обичайните за сезона, тоест крайната цена е 25-30% от стандартната:


Това са опциите в Канада:

 

 

 

Резервациите са с безплатна анулация , но изискват предплащане , престоите са до НГ!

Станислав - благодаря! Вкара ми мухата в главата, разровихме се с мъжа ми, но за три нощувки цените пак са доста високи. Бих ги дала, но в момента ситуацията е доста несигурна. Предпочитаме да изчакаме малко 🙂
Харесахме си тези хотели в Албърта, а там от септември месец нататък ще е студено и снежно. Има време до 15.06, но ми се иска официално да ни кажат, че е ок да пътуваме из Канада. Вече се вътрят по ТВ реклами за вътрешни пътувания, така ме има надежда. 

Връзка към мнение

@Травеолани Снощи докато ги гледах , този в Уистлър излизаше към 200$ САД за нощувка с ризорт таксата, повече от прекрасна цена за подобен клас хотели, които са обикновено между 500-700 на нощувка ...

Връзка към мнение
Травеолани
преди 3 часа, stanislavpp каза:

@Травеолани Снощи докато ги гледах , този в Уистлър излизаше към 200$ САД за нощувка с ризорт таксата, повече от прекрасна цена за подобен клас хотели, които са обикновено между 500-700 на нощувка ...

Проверихме и този в Уислър, пробвахме с различни дати, беше около КАД 500 на нощувка крайна цена. Ако беше 200, вече щях да съм запазила. Ти за кои дати проверяваше за Уислър?

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

През юли датите бяха по 375+20 ризорт фии~400/2 =200 , това за 2+2 деца.

 

Възможно е вече да са посвършили датите при толкова изгодни условия ...

 

 

Да уточня след като инфото е отделено в  тема, промото е само за 7 хотела ( 4 в Канада и 3 в САЩ).

Редактирано от stanislavpp
Връзка към мнение
Травеолани
преди 1 час, stanislavpp каза:

През юли датите бяха по 375+20 ризорт фии~400/2 =200 , това за 2+2 деца.

 

Възможно е вече да са посвършили датите при толкова изгодни условия ...

 

 

Да уточня след като инфото е отделено в  тема, промото е само за 7 хотела ( 4 в Канада и 3 в САЩ).

Гледах и за юли и за август, по-високи цени ми даваше. Също така имаше и $30 на вечер за self-parking, има и данъци (GST + PST) и става една голяма крайна цена. Ще продължавам да следя. 

Връзка към мнение

Това за селф-паркинга е много дразнещо , има го  при  повечето суббрандове на Мариот. В НЙ е дори 60$ , при възможност ползвам други платени паркинги през разни аппове.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.