Прескочи до съдържание

Осемнадесета виртуална сБирка на по бирка. Четвъртък, 28.05, 19:00. Тема: От Копакабана до Патагония (част 2)


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Оказа се, че две онлайн обучения и една магеланска среща едновременно не могат да вървят по моята жица, така че ще чакам записа 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, tougherty каза:

Ето и линк към клипчетата от днес -> тук

Имам само едно въпросче, извинявам се, ако си го казал, но не го чух, та:

 Какъв е бюджетът за подобно приключение, защото се интересувам, но все съм си мислела, че там цените са африкански. 🙂 

Връзка към мнение

С билетите, атракциите и заведенията между 5 и 6 хиляди на човек. Билетите и атракциите вдигат цената доста. Само София-Рио/Буенос Айрес - София е 1500 лв. Вътрешните полети по 100-150 лв. В посока. Карнавалът е още 350. Корабчето в Игуасу 100, трекингът по ледника 200, другото корабче почти 200, ферибота 100, тангото 100. Цените в Рио са като в София, може би с една идея по-високи, в Аржентина са по-ниски. Вечеря за двама в ресторант със салати, пържоли и бутилка вино е ок. 2000 песос, т.е. около 50тина лв. Това в София няма как да стане.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Аз почнах да наваксвам със записите от предишните презентации и сега изледах 1-ва част и за мен беше супер емоция. Много благодаря! 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.