Прескочи до съдържание

дневник Австрия Ултра 🚵‍♀️


Tonyco

Препоръчани мнения

Тръгнах от Виена в неделя 12 ч. тяхно време по обед. Взех го за 11 ч. до София. Нямаше почти никакво движение, празни магистрали. На границите също почти нямаше коли, по 2 - 3 пред мен. Явно короната е спряла трафика, много спокойно пътувах и изобщо не го усетих пътя. Доста ремонти има, но уцелих дупката особено около Будапеща, че на отиване точно там в насрещното беше колона 10 км поне. Ще се постарая да направя по-подобен пътепис, има доста за разказване, което тук или не съм написал или на две на три само. Като цяло така изглеждаше обиколката: 

 

Austria.jpg.faabab7fe33a54f21281bf64c4f632ad.jpg

 

Общо с колелото: 1860 км с 14789 м положителна денивелация. С колата имам почти толкова навъртяни 2080 км. 😁

20200719_093204.jpg

20200719_093214.jpg

20200719_094119.jpg

20200719_095336.jpg

20200720_095114.jpg

20200719_115416.jpg

20200720_095056.jpg

20200720_095138.jpg

20200720_095158.jpg

20200720_095030.jpg

20200720_095011.jpg

20200720_094857.jpg

1040331.jpg

1040339.jpg

1040336.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 7
Връзка към мнение
На 19.07.2020 г. в 9:24, Tonyco каза:

Благодаря. Ами да, така разбирам Магеланстването аз, със зор и приключенски. 😁 Сухопътно е най-яко, но иска време. С колелото опознаваш най-добре всичко около теб, движиш се бавно, разглеждаш постоянно. 😀

Аз само да кажа, че тая събота е „Витоша 100“ и ти от Виена със засилка можеш да извъртиш още 100 километра... нещо като спирачен път :cool:

Разбира се, в компанията на Боби Железото!

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 13 часа, Goal & Boss каза:

Аз само да кажа, че тая събота е „Витоша 100“ и ти от Виена със засилка можеш да извъртиш още 100 километра... нещо като спирачен път :cool:

Разбира се, в компанията на Боби Железото!

А не, благодаря. В жегатрона, айде няма нужда с още 5000 човека събрани от кол и въже, това съм го играл вече 2017. То участват всякакви тука, и се почва едно бутане псуване, най-много да нашамаря някое гъзе. Минават бутат те, разменяте реплики и това примерно някой дето е на 3568 ма позиция и си мисли, че е голямата работа. 😆🤣😂 Паплач да искаш. Беше ми в плановете да го тичам тази година, но като го преместиха в най-горещото време, мисля да се въздържа.  А ето и една снимка от трансформацията. 😅

Before_After.jpg

20200720_203204.jpg

20200720_203216.jpg

  • Харесвам 8
  • Браво 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Tonyco каза:

бутане псуване... Минават бутат те, разменяте реплики

:shok: Наистина ли така протича това състезание? Аз съм го вървял през 80-те, когато организатор беше ТД „Витоша“ и смея да твърдя, че тогава цареше спортсменски дух. Хората бяха много добронамерени помежду си и настроението беше страхотно.

Но ти ми даваш ценна информация.

Ако догодина участвам в това събитие, каквито планове имам, ще си взема джобния електрошок с резервна батерия. А на детето - тапи за уши. Ще стане малко като Вини Джоунс в оня филм.

 

Спойлер

 

 

Хайде, чакам да се осефериш малко и да пишеш повече за блицкрийга в Австрия :smile:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 21.07.2020 г. в 11:00, Goal & Boss каза:

:shok: Наистина ли така протича това състезание? Аз съм го вървял през 80-те, когато организатор беше ТД „Витоша“ и смея да твърдя, че тогава цареше спортсменски дух. Хората бяха много добронамерени помежду си и настроението беше страхотно.

Но ти ми даваш ценна информация.

Ако догодина участвам в това събитие, каквито планове имам, ще си взема джобния електрошок с резервна батерия. А на детето - тапи за уши. Ще стане малко като Вини Джоунс в оня филм.

 

  Покажи

 

 

Хайде, чакам да се осефериш малко и да пишеш повече за блицкрийга в Австрия :smile:

Ще има да почакаш, че влязох в серия и само готвя следващо и следващо 😆🤣😂 Намислил съм една магария ма да видим ще се получи ли. Поне ще гледам клипче да спретна, макар, че камерата изгоря на 3-тия ден завалийката след 5 г. вярна служба и хиляди часове запис, но новата е вече налице. 👍😉

 

За В100, ми да така е от доста години, и ако не внимаваш достатъчно, на някое спускане идващите отзад самонадеяни без много опит "състезатели" ще те отнесат като бръмбар сламка. 😂🤣 Номера е да си бърз и да дръпнеш в началото, тогава е по-лесно, но ако си от редоваците гинеш. Трасето не е тежко, но ми доскуча, а и както казах навалицата не е моето. Същото нещо важи и за Байк и Рън за Чепън. Последните години участвам само в най-тежките състезания, защото там участниците са много малко. Мургаш Епик трасето бяхме 14 мъже само без жени и един отпадна та 13 останахме, в Сърбия на Царибродския маратон бяхме 13 мъже само отново и всички финиширахме. На Сливен пак са малко, но това са трасето с много високо ниво на трудност и освен това са супер тежки и се изисква много издръжливост, не е като разходката из парка "Витоша" по джапанки. 😆😂🤣 На Софийските манастири пак така 15-тина човека само. 😃 Но ми доскучаха тея масовки и вече се насочвам към други неща както се вижда. 😉

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към мнение

Идва ми да крещя...ЕВАЛА! Велика обиколка! Много ме накефи,както прехода ти Ком-Емине,така и тази колоездачна разходка! Браво, @Tonyco!!!

Благодаря ти,че споделяш с нас!

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 39 минути , krasen_denev каза:

Идва ми да крещя...ЕВАЛА! Велика обиколка! Много ме накефи,както прехода ти Ком-Емине,така и тази колоездачна разходка! Браво, @Tonyco!!!

Благодаря ти,че споделяш с нас!

 

Радвам се, че ти харесва. 😃 И на нас ни хареса, но още не съм стигнал до пътеписа за Ком-Емине, да видим и до този кога ще стигна. 

преди 34 минути , dimitrov6 каза:

Следващите изпитания може да са маратонско бягане,или плуване или гребане.

Маратонското бягане миналата година го свърших още, даже Ултрамаратонско на К3 в Родопите. 😁 Бягането е скучно, макар и да го практикувам често. Отдавна замислям с каяк и палатка да се пусна по Дунава, ама първо партньор трябва да си намеря. Записал съм се още зимата на Дунав Ултра та 1 септ е старта, да видим ще го имали изобщо. 

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.