Прескочи до съдържание

Настаняване в Бари


Цвете

Препоръчани мнения

Имам питане за настаняване в Бари. Около гарата много ли е ужасно? Ако можете да препоръчате някое място ще съм благодарна.

Връзка към мнение
преди 6 минути , Цвете каза:

Имам питане за настаняване в Бари. Около гарата много ли е ужасно? Ако можете да препоръчате някое място ще съм благодарна.

Не и аз така си мислих, но последно юли бях миналата година и бях много доволен. Даже и вечер нямаше никакви проблеми поне в мойте очи. Ние бяхме тук @Цвете готово 🙂 

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 1 минута , Ivko каза:

Не и аз така си мислих, но последно юли бях миналата година и бях много доволен. Даже и вечер нямаше никакви проблеми поне в мойте очи. Ние бяхме тук

Може ли да отново да дадеш мястото, че не си го прикачил? Благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , Цвете каза:

Имам питане за настаняване в Бари. Около гарата много ли е ужасно? Ако можете да препоръчате някое място ще съм благодарна.

https://www.booking.com/hotel/it/short-lets-grandi-stazioni.en-gb.html - препоръчвам това място с две ръце. Два пъти сме спали там. Има различни типове стаи-с обща тоалетна или със самостоятелна. Много чисто, с много удобни легла -тихо, ако стаята е вътрешна, иначе е точно над оживена улица и срещу пероните с влаковете за Матера. На пешеходно разстояние от Стария град.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , bobole4e каза:

https://www.booking.com/hotel/it/short-lets-grandi-stazioni.en-gb.html - препоръчвам това място с две ръце. Два пъти сме спали там. Има различни типове стаи-с обща тоалетна или със самостоятелна. Много чисто, с много удобни легла -тихо, ако стаята е вътрешна, иначе е точно над оживена улица и срещу пероните с влаковете за Матера. На пешеходно разстояние от Стария град.

Да де и аз това постнах 😄, но нещо бъркаш..стария град е савсем в друга посока и е доста далеко от гарата

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , bobole4e каза:

Ами като цъкна на линка ти и ми излезе списък , не бях сигурна, че за същото говорим. 

То и на теб излиза списък 😄 и да копираш линка на самото място винаги така излиза, но се поавява първо 😅

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , Цвете каза:

Няма свободни стаи, ако някой друг може да препоръча.

Тук бяхме декември. Като комплимент даваха едни ламинирани ваучери, които може да използваш в много приятна кафе-сладкарничка наблизо.Ваучера включва кафе напитка и кроасан, като на място си избираш какъв крем да ти сложат отгоре.Ммм....и хотела беше  приятен 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нищо му няма на района около гарата в Бари, а от площада пред гарата започва главната пешеходна улица Via Sparano da Bari, която отива към стария град.

20200711_143619.jpg.b50d2b3933d3a8f8580d5a760f16867c.jpg

 

Това е гледка от B&B Travel Station (рекламират го като хотел, но е на определени етажи в жилищна сграда).

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 52 минути , iMari каза:

Като комплимент даваха едни ламинирани ваучери, които може да използваш в много приятна кафе-сладкарничка наблизо.Ваучера включва кафе напитка и кроасан

То май навсякъде в Италия го има това 😊

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
Галин Маргаритов
На 23.07.2020 г. в 14:45, iMari каза:

Тук бяхме декември. Като комплимент даваха едни ламинирани ваучери, които може да използваш в много приятна кафе-сладкарничка наблизо.Ваучера включва кафе напитка и кроасан, като на място си избираш какъв крем да ти сложат отгоре.Ммм....и хотела беше  приятен 🙂

 

Здравейте,ние също планираме кратка екскурзия до Бари декември ,студено ли е времето?

Връзка към мнение
преди 30 минути , Галин Маргаритов каза:

Здравейте,ние също планираме кратка екскурзия до Бари декември ,студено ли е времето?

По топло е отколкото в БГ, но пак си е зимно време. В Бари беше по-меко , но в Матера например беше мъгливо, дъждовно и с вятър. За сравнение в Неапол, от където се прибрахме, времето беше за къс ръкав. Ама си е и въпрос на късмет, какво ще го улучите 🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Галин Маргаритов

По принцип екскурзията ми до Бари ще бъде кратка , тридневна,чудя се къде да направя нощувките,дали в Бари или в някое от градчетата Матера или Арбелобело,за по - интересно ,а от там с кола под наем ?

Връзка към мнение

Много харесах Матера и задължително бих направила нощувка там, но в по-топъл сезон. Чарът на градчето са гледките, а при дъждовно и мъгливо време няма как да им се насладиш. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Галин Маргаритов каза:

По принцип екскурзията ми до Бари ще бъде кратка , тридневна,чудя се къде да направя нощувките,дали в Бари или в някое от градчетата Матера или Арбелобело,за по - интересно ,а от там с кола под наем ?

Ако се спрете на нощувки в Бари - ето моята препоръка: 

Пансион със закуска Kibari B&B 

резервирах през Букинг. На пешеходно разстояние от всичко най- важно и интересно. А самото място и собственичката надхвърлиха всичките ми очаквания.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@Galii, имайте предвид, че маските вече са задължителни и по улиците в цяла Италия.  Освен това в Бари се повишават случаите на заболели, ето тук ги следя https://www.citypopulation.de/en/italy/covid/puglia/072__bari/ 

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Привет,

Обмислям началото на септември да отида за 4-5 дни до Бари. Мислех си дали е вариант със скутер да се обикаля до съседните градчета, като Матера и Алберобело (като се мине по крайбрежния път през Монополи). Все пак за малкото пъти в които съм бил в Италия, Гърция и Испания съм видял, че много карат скутери, но дали по тия пътища ще е позволено, да не ни направят проблем. Иначе какъв с какъв друг транспорт може да се видят забележителностите в околоността? Разбира се единия вариант е кола (ако може да препоръчате някоя компания) или от гарата трябва да проуча рейсовете?

Благодаря предварително за съдействието. :) 

Връзка към мнение
преди 2 часа, georgi atanasov каза:

Мислех си дали е вариант със скутер да се обикаля до съседните градчета, като Матера и Алберобело

Вариант е, но до Матера са почти 80км. Не е като да джиткаш м/у 2 села ...

За коли под наем пусни някоя търсачка. Полвал съм лично Sicily By Car, но като гледам цените на всички са брадва сега ...

 

Връзка към мнение

Определено колите под наем ми се виждат много, аз за това попитах дали някой знае някоя фирма от която е доволен и евентуално да не е толкова дебела.

Разлгедах няколко фирми в нета, но видях че са сходни цените им. За това се насочих към моторче, но ще го измислим.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.