Прескочи до съдържание

AEGEAN/Olympic - промяна на полети


Препоръчани мнения

Оф, за втори път ми отменят полета тези Aegean. Опитахме три пъти да се свържем - не става, по 20 минути ни оставят на изчакване. Чудя се един ден в повече или един ден по-малко да останем по цикладите 🙂

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
25 minutes ago, Eva eva said:

Оф, за втори път ми отменят полета тези Aegean. Опитахме три пъти да се свържем - не става, по 20 минути ни оставят на изчакване. Чудя се един ден в повече или един ден по-малко да останем по цикладите 🙂

Довери се на Мечо пух - "Колкото повече-толкова повече!"

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 minute ago, Jorro said:

Довери се на Мечо пух - "Колкото повече-толкова повече!"

Да, предвид тежката зима, която ни чака ще заложа на повечето 🙂 Ако някой ми вдигне изобщо 🙂 Май за Цикладите колкото и да е все няма да е достатъчно.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Eva eva каза:

Да, предвид тежката зима, която ни чака ще заложа на повечето 🙂 Ако някой ми вдигне изобщо 🙂 Май за Цикладите колкото и да е все няма да е достатъчно.

През приложението не можеш ли да си ги смениш?

Връзка към мнение
15 minutes ago, adreno said:

През приложението не можеш ли да си ги смениш?

Не, не става. Само през телефона. В крайна сметка - свързах се. Ще се приберем 1 ден по-рано, защото можело да променят само такива полети, които се изпълняват от тях. Тоест, не може да останем 1 ден повече, защото трябваше да доплащаме.  Както и да е, само да отидем 🙂

Връзка към мнение
преди 7 минути , Eva eva каза:

Не, не става. Само през телефона. В крайна сметка - свързах се. Ще се приберем 1 ден по-рано, защото можело да променят само такива полети, които се изпълняват от тях. Тоест, не може да останем 1 ден повече, защото трябваше да доплащаме.  Както и да е, само да отидем 🙂

Т.е. са ти отказали връщане с България Ер? Или с Олимпик?

Връзка към мнение
3 minutes ago, adreno said:

Т.е. са ти отказали връщане с България Ер? Или с Олимпик?

Те нищо не отказаха, но ми поискаха сериозно доплащане за полета, изпълняван съвместно с Олимпик и БГеър. Можеше да сменя безплатно само с полет, изпълняван от Олимпик и Aegean.

Връзка към мнение
36 minutes ago, Eva eva said:

Те нищо не отказаха, но ми поискаха сериозно доплащане за полета, изпълняван съвместно с Олимпик и БГеър. Можеше да сменя безплатно само с полет, изпълняван от Олимпик и Aegean.

И при мен беше така, но пък новите дати, които избрах ми осигуриха 1 ден повече. За кои дати ти отмениха полетите?

Връзка към мнение
7 minutes ago, CarpeDiem said:

Какъв е срока за промяна при канселиран полет? И да разбирам, че не искат доплащане ако е същата отсечка,но по-скъп билет?

Да, и ако полета се изпълнява от тях само. 

Връзка към мнение
34 minutes ago, Jorro said:

И при мен беше така, но пък новите дати, които избрах ми осигуриха 1 ден повече. За кои дати ти отмениха полетите?

Отмениха ни полета за 15.09, ще се върнем на 14.09. Таман дребния да се нареди на първия ред на 15.09 с китка в ръка  😄

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 6 часа, Eva eva каза:

Отмениха ни полета за 15.09, ще се върнем на 14.09. Таман дребния да се нареди на първия ред на 15.09 с китка в ръка  😄

На твоят дребен, който не е дребен, китките вече ще са за мацките! Къде го пращаш!

 А ако искате да се натегнете на даскалите, прати им една присъствена торта от твоите шедьоври! По ще улови ред,

Извинявам се за отклонението!

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.