Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Привет,

 

Бих искал да попитам дали някой от вас е използвал услугите на https://www.qeeq.com/. На пръв поглед ми изкарва цени по ниски с 10-15% от другите сайтове(rentalcars.com/expedia/kayak) и отделно имат доста различни видове начини за плащане включително и BTC XRP BCC ETH etc. 

 

Разгледах ревютата в Trustpilot, но последните 7-8 бяха негативни и се колебая дали да използвам тяхните услуги.

 

Поздрави

 

Връзка към мнение

Не съм ги чувал , но може да ги ползваш за референция за по-ниска цена и да я поискаш от rentalscar  които уж имат гаранция за най-ниска цена.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Темата е стара, но да споделя своя опит, ако някой друг също се чуди относно Qeeq:

Ползвал съм ги няколко пъти. Понякога изкарват наистина по-ниски цени. Ако ти се наложи да канселираш резервацията, връщат парите в рамките на седмица. Предимство им е, че имат приложение за телефон и може да покажеш е-ваучера от телефона, вместо да мъкнеш хартии със себе си. За съпорта не мога да коментирам как е.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.