Прескочи до съдържание

Отказ при промяна на час


Препоръчани мнения

Имам купени билети без права на смяна /флекс/  от Tarom  още през януари.  Вчера ми пращат имейл, че ми променят полета на връщане от сутрешен - 10 часа на вечерен 18 часа и че трябва да потвърдя промяната. По принцип събитието, за което трябваше да летя, го отмениха и няма дя пътувам. Въпросът ми е имам ли право да искам да ми върнат парите и за двата полета? На сайта на Tarom не що не се справих с условията за анулиране .

Връзка към мнение
преди 59 минути , Taliana каза:

Имам купени билети без права на смяна /флекс/  от Tarom  още през януари.  Вчера ми пращат имейл, че ми променят полета на връщане от сутрешен - 10 часа на вечерен 18 часа и че трябва да потвърдя промяната. По принцип събитието, за което трябваше да летя, го отмениха и няма дя пътувам. Въпросът ми е имам ли право да искам да ми върнат парите и за двата полета? На сайта на Tarom не що не се справих с условията за анулиране .

Когато авиокомпанията променя часа, винаги имаш възможност да отмениш билета безплатно (когато промяната е достатъчно голяма, но 8 часа е достатъчно), освен да потвърдиш. Ако няма такава възможност онлайн, им се обади.

Връзка към мнение

Благодаря! 

Писай на мейла, но ме препратиха да чета някакви условия в които няма нищо по моя казус освен да си презаверя билетите за друга дата или дестинация.

Аз искам да ги откажа, тъй като събитето се отложи, а с Таром едвали ще летя скоро.

Връзка към мнение

Имам развитие по казуса- днес ми писаха че ще ми върнат цялата платена сума най-рано след 90 работни дни.

Сега остава търпеливо да чакам.

  • Шок 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 14.09.2020 г. в 17:21, Taliana каза:

Имам развитие по казуса- днес ми писаха че ще ми върнат цялата платена сума най-рано след 90 работни дни.

Сега остава търпеливо да чакам.

току -що и на мен Таром ми отмениха полет за след 3 дни. Върнаха ли парите, или 90 дневен срок е официален и го спазват?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.