Прескочи до съдържание

Предаване на олимпийския факел


Препоръчани мнения

Дойде и това време, за което в РЕВОЛЮЦИЯТА си мечтаят още от 2013. След близо 8 години на маратонско тичане е време да предам щафетата на следващия участник. 

 

Ефективно от утре прекратявам модераторските действия, задължения и отговорности от моя страна в magelanci.com, като в тази дейност ролята на лидер поема изцяло @cck

 

Мисля, че след всичките тези години малко се поизчерпах, доста зациклих, но най-вече изразходих голяма част от енергията, която е движела сайта напред. Усещам, че в днешно време трудно мога да давам повече от това да крепим нещата статични, а сайтът и посетителите му имат нужда от свежи идеи и най-вече човек с ентусиазъм, който да ги задвижва и изпълни. С cck общо взето се разбрахме с половин дума и дори няма да има нужда от дълги, пространствени описания, декларации, клаузи и подписи. Мисля, че няма нужда да навлизам повече в мелодраматични описания, макар че съм готов да отговоря на всеки изстрелян въпрос по мой адрес. 

 

Ще оставя @cck сам да каже как вижда нещата от неговата гледна точка, мога да споделя какво означават промените накратко от моята:

 

- Прекратявам модераторските действия. Това включва местене на мнения, теми, организация на форумите, редакции, забележки, санкции. Технически все още ще имам възможност да изпълнявам всичко това, но няма да го правя. След време може и да се огранича, след като видим до какво е нужно да имам достъп за да продължа да осигурявам техническата поддръжка, но на този етап е по-добре процесът да е плавен, а не рязък. 


- Техническата страна остава засега изцяло в моята градинка. Tова включва поддръжка на сървър, софтуер, формално нещата по юридическото лице също остават непроменени. Времето и знанията, което съм инвестирал в научаването на платформата трудно мога да предам изцяло, а и това са неща, които като цяло върша с удоволствие. 


- Относно финансовата част, ще оставя на @cck да прецени до каква степен да споделя, но искам максимално да натъртя че финансов и икономически интерес няма и не е бил целен. 


- Няма да ходя никъде. Даже вероятно ще стана доста по-активен като обикновен участник, защото няма да се логвам всеки ден във форума с вътрешното усещане, че ме чака работа. 


- Започнатите висящи неща няма да бъдат изоставяни и зарязани, календарите са си пак моя отговорност, организацията покрай засаждането на гора също.


- От предварителните ни дискусии, общо взето стана ясно че до голяма степен сайтът ще продължи да работи както досега, не очаквайте тежки катаклизми и резки завои, основният модераторски екип остава непроменен. В същото време съм сигурен, че различният стил ще си проличи в даден момент и също така съм сигурен, че ще е за добро. 

 

Предавам метафорично олимпийския факел на @cck, радвам се че се съгласи да се нагърби с отговорността, не са много хората, на които спокойно бих поверил "детето си", но в негово лице съм абсолютно спокоен за бъдещето на magelanci.com.

 

Въпроси и коментари приемам всякакви. 

  • Харесвам 11
  • Шок 1
  • Благодаря 14
  • Браво 2
  • Замислям се 5
Връзка към мнение

Да използвам темата и да помоля за смяна на караула в моята област. Твърде много служебни задачи ме изтощават ежедневно и нямам времето и силите да бъдат адекватна и полезна с Информация.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не мисля, че има по-подходящ човек от @cck да поеме щафетата. 

 

П.П. Също така е важно човек бързо да спечели благоразположението на новия шеф

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение

@Gentleman Basta,аз сигурно ще се водя....връзкар?!?😀 

 

@Георги,няма да ти задам въпроса,защо?

Ще уважа взетото от теб решение и ще го отдам на умора, не толкова от сайта,колкото от ежедневния труден и забързан начин на живот,преминаващ между работа и полагане на грижи за семейството.Много от нас минават през това,ще преминеш и ти.

Сигурен съм,че след време ще нахълташ отново с гръм и трясък в интернет пространството и ще бъдеш онзи Георги,който бе изцяло отдаден на света на пътешествията.

Благодаря ти,че ми помогна да си отворя очите за самоорганизацията и изпълнението  на пътешествия без помощта на туристическите агенции!

Радвам се също,че @cck ще поеме щафетата! @Брани/тъмната страна/ще има вече нова цел.😀

 

:clapping::clapping::clapping:Благодаря ти Гоше ,за положения от тебе труд през тези осем години!:clapping::clapping::clapping:

Без форума моят живот в личен план,нямаше да е това,което е в момента!

Само напред и само нагоре!

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 10 часа, krasen_denev каза:

@Gentleman Basta,аз сигурно ще се водя....връзкар?!?😀 

 

@Георги,няма да ти задам въпроса,защо?

Ще уважа взетото от теб решение и ще го отдам на умора, не толкова от сайта,колкото от ежедневния труден и забързан начин на живот,преминаващ между работа и полагане на грижи за семейството.Много от нас минават през това,ще преминеш и ти.

Сигурен съм,че след време ще нахълташ отново с гръм и трясък в интернет пространството и ще бъдеш онзи Георги,който бе изцяло отдаден на света на пътешествията.

Благодаря ти,че ми помогна да си отворя очите за самоорганизацията и изпълнението  на пътешествия без помощта на туристическите агенции!

Радвам се също,че @cck ще поеме щафетата! @Брани/тъмната страна/ще има вече нова цел.😀

 

:clapping::clapping::clapping:Благодаря ти Гоше ,за положения от тебе труд през тези осем години!:clapping::clapping::clapping:

Без форума моят живот в личен план,нямаше да е това,което е в момента!

Само напред и само нагоре!

Не бих могла да го кажа по-добре от Красен, затова просто го цитирам. 

@Георги, каквато и да е причината за препозиционирането, бих искала да благодаря за това че ни събра и ни създаде комфортно пространство за споделяне на общата ни страст и създаване на толкова нови приятелства. Well done, както се казва в шоплука:)

 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Когато човек намали темпото, има възможност да вижда повече и да се наслаждава. Благодаря на @Георги за труда и енергията през всичките тези години! 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

От РЕВОЛЮЦИЯТА пожелаваме на Основателя приятна заслужена почивка на едно място, чието име няма да споменавам, но започва със "Си" и завършва на "ир" ... под девиз "трудът облагородява!" 🙂

 

Но ако трябва да съм сериозен (сериозно!), и аз благодаря за това, че ни основа. Форумът и на мен ми промени начина на мислене и ми откри света за самоорганизираните пътувания. Не че съм се самоорганизирал кой знае колко самият аз, но се запознах с хора, които постоянно го правят и ме взимат с тях, на което съм доволен 🙂 Да не говорим, че мнозинството от приятелите, с които общувам през последните години, познавам от тук.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.