Прескочи до съдържание

Търся спътник за Югоизточна Азия и др.


Препоръчани мнения

Si111, сигурен/а ли си, че си търсиш компания в правилния форум :)
Защото в този форум обикновено няма толкова анонимни профили като твоя. Които на всичкото отгоре, освен, че не пишат абсолютно нищо за себе си, си търсят и компания /неизвестно за какво/ :wub:  Поне кажи мъж ли си, жена ли си, да не сбъркаме с предложенията: :lol: 

Обикновено магеланци са доста по-открити и споделят повече за себе си си и пътуванията си, с цел да бъдат по-полезни за останалите магеланци :)

Връзка към мнение

Si111, сигурен/а ли си, че си търсиш компания в правилния форум :)

Защото в този форум обикновено няма толкова анонимни профили като твоя. Които на всичкото отгоре, освен, че не пишат абсолютно нищо за себе си, си търсят и компания /неизвестно за какво/ :wub:  Поне кажи мъж ли си, жена ли си, да не сбъркаме с предложенията: :lol:

Обикновено магеланци са доста по-открити и споделят повече за себе си си и пътуванията си, с цел да бъдат по-полезни за останалите магеланци :)

Той/тя е от потайните магеланци,или както ние в армията ги наричаме разузнавачи(дори когато маршируват стъпват тихо,защото са обучени да са безшумни). :)  :)  :)

 

П.П.В кръга на майтапа ми е изказването,но си абсолютно прав относно мистерията обвила този магеланец.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Търся си компания

Роже, когато се търси компания във форум на пътешественици, обикновено не е за да си намериш спътник в живота. Не мисля, че е необходима повече информация, на този етап. Ако на снимката ти приличам на форумеЦ, толкова по-зле за мен, но това съм аз, какво да се прави. :P За всеки случай съм записала, че съм жена, но явно и това не помага...  Разгледах профила ти и не видях, да си споделил нещо особено лично, повече от мен!  ;)  Та на въпроса за "компанията". В последните години имах доста време за пътуване и приятели в много страни, главно в Европа. Имах и приятелка /не интимна/, с която пътувах, но миналата година почина. Истински Приятел, проверен на път! Не прося съчувствие, такъв е живота... Сега си нямам компания за път. На всичко отгоре имам зимна депресия и през студените месеци ми се ходи някъде на топло. Както се казва "Личният лекар ми изписа поне 29 дни на топло през февруари"  :lol:  Не мога да бъда особено полезна на магеланци, нямам пътеписи, нито някоя от посетените от мен страни е особено тайнствена, за да ви я разкрия точно аз /всъщност и тях съм ги изброила в профила си/. Ако, за да стана "редови" магеланец ви е необходима и по-интимна информация, питайте, може и да отговоря. Форуми за пътешественици, дал Бог! Със здраве! 

Връзка към мнение

Е, не се засягай, не става въпрос за интимна информация, а интереси в пътуването, за кога става въпрос, такива неща.

Връзка към мнение

От края на януари до края на февруари. Индонезия /Бали, но не задължително/, Камбоджа, Виетнам, Тайланд, Южна Индия, Куба - почти ми отпадна от дестинациите, поне за сега.

С престой и обикаляне поне 20 дни, билета иначе е цинично скъп, за по-малко дни! Та, търся си компания!

Редактирано от si111
Връзка към мнение

Здрасти Si111 ! Почти съм навита за Тайланд. А какво ще кажеш за Бразилия или Мексико. С туристическа агенция ли предпочиташ или самоорганизирано пътуване?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добра дискусия се е заформила :) Здравейте Аnis и si111 и добре дошли :) Пожелавам ви едно чудесно приключение ако се навиете да заминете заедно, но само да обърна внимание на Аnis - в този форум туристическите агенции са тема-табу ;)

Връзка към мнение

Добра дискусия се е заформила :) Здравейте Аnis и si111 и добре дошли :) Пожелавам ви едно чудесно приключение ако се навиете да заминете заедно, но само да обърна внимание на Аnis - в този форум туристическите агенции са тема-табу ;)

 

Напротив. Ако спътниците нямат нищо против агенциите - тяхна воля. Ако решат да действат сами, ще помагаме както можем, ако решат с агенция и се съгласят и двете на някакъв техен си избор, да си действат :) Само мимоходом го отбелязвам, да не разводняваме излишно темата. 

Връзка към мнение

Здрасти Si111 ! Почти съм навита за Тайланд. А какво ще кажеш за Бразилия или Мексико. С туристическа агенция ли предпочиташ или самоорганизирано пътуване?

Намразила съм помиярщината на тур операторите отдавна. От няколко години всичко си организирам сама - предпочитам свободата в това. Намерих и резервирах през букинг, хотелчето препоръчано от Георги тук, в Сием Реал, Камбоджа, но има свободни стаи чак от 12 март

http://www.booking.com/hotel/kh/motherhome-guesthouse.bg.html?aid=366745;label=bali-jJfftle32EDhcUxlkbznNAS26290428254%3Apl%3Ata%3Ap12750%3Ap2%3Aac%3Aap1t2%3Anes;sid=487ffcf31314c3f53286f5328c01bfb2;dcid=4;checkin=2014-02-10;checkout=2014-03-10;srfid=9994b426895e1f951ce8372bae8c8a26fda1f96cX1

Мисля, обаче да им пиша запитване за февруари, защото от букинг постоянно се анулират резервации. А Тайланд е съвсем близо  ;)  Виетнам също... :)  Караш ли кола? Междувременно, се свързах с едни българи, които живеят на Бали, близо до Кута, които предлагат стая от 12 февруари натам, за $ 60 на нощ. Всъщност, ако имаш конкретно предложение за Тайланд, пиши, на мен ми е все тая, нали ще е топло времето и ново приключението...  :lol: Бразилия и Мексико, хм... не съм мислила.

Редактирано от si111
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Намерих си компания, макар и не от този форум. Много ми беше полезна темата за Тайланд и Камбоджа тук, благодаря, защото последно заминаваме за Камбоджа през Банкок! 

Незабравимо ще остане за мен, посрещане то ми в този форум!  :lol:  Ако реша да си търся и спътник в живота, отново ще ви пиша, с надлежната информация!  ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Намерих си компания, макар и не от този форум. Много ми беше полезна темата за Тайланд и Камбоджа тук, благодаря, защото последно заминаваме за Камбоджа през Банкок! 

Незабравимо ще остане за мен, посрещане то ми в този форум!  :lol:  Ако реша да си търся и спътник в живота, отново ще ви пиша, с надлежната информация!  ;)

Приятно прекарване в Тайланд и Камбоджа! Може да разкажеш после  ;)

За посрещането - стават и недоразумения - всв пак не се виждаме очи в очи, а написаното може да се тълкува в зависимост от настроението.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.