Прескочи до съдържание

Търся любител фотограф за северното сияние, другата зима


Препоръчани мнения

Светле, ако не бях ходила 2 пъти щях да се навия, но няма смисъл да потретвам.

Аз пък търся любител фотограф, издръжлив на студ да снимаме северното сияние. Моят мъж студените места не го влекат. Може Исландия, но другата зима, че тая бюджета фръкна.  :)

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Ние с моята жена почти бяхме заминали края на Февруари за Норвегия, но така се стекоха нещата, че пропадна, може тази година пак да опитаме, ако не ни се получат плановете за Нова Зеландия. :)

Връзка към мнение

Ние ще ходим много вероятно към Исландия Февруари, някоя седмица по новолуние, но знаеш как е при нас с децата, нещата са малко по-различни, въпреки, че основната идея ще е северното сияние.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Oshko, с коя авиокомпания ще летите?

С която даде най-никса цена :)

Или Easy през Лондон, Бристол или където и да е, или Wow през Копенхаген, Лондон или някъде другаде.

Но според мен е рано за билети все още.

Връзка към мнение

а март дали ще свети? февруари вече ни е зает с испания, но за март бих се борила, ако има шанс небето да свети;
а wow защо през копенхаген? милано не е ли по-удобно? в смисъл, че уиз имат евтини билети по-скоро до милано, отколкото до копехаген (виа малмьо). 
погледнах сега, че около 20то число ще са новолунията зимъска - 20ти ян., 19ти февруари, 20ти март и т.н;
а ако се боря за началото на зимата кога мислите, че ще засвети небето? ноември рано ли е? 

edit:
- с ийзи цената за март е 100тина Е сф-лон-сф + още 100тина лири лон-рейк-лон, което дава 200+ Е на човек от сф.
- с уиз до милано и wow до рейявик идва много по-скъпо - вторият полет само е къде 500Е на човек..
ееейй, как ме запалихте само, не е истина! само дето ноември би било много по-удобно за нас. март децата нямат ваканции, а февруари и без това ще им съкратим една седмица заради испания..

Редактирано от maik
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От Септември до Март става, това е на теория, не знам на практика.

Wow през Копенхаген или Лондон, защото е скъп техният полет от Милано, ако поевтинее е ок, няма значение от къде, важното е да докараме добра цена накрая.

Връзка към мнение

Аз много време ги следях и най-евтино ми излезе с Изи през Лондон, обаче купих още първия ден, след като излязоха билетите за сезона, после вече нямаше такава цена.

Връзка към мнение

Снимките в тоя албум са от средата на март:

 

 
Да не кажа, че е перфектно времето за посещение тогава след като деня е прилично дълъг, за да не ви съкращава останалите забележителности. 
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ха! как хубаво става:
17 - 24.11.14 - софия-малмьо - уиз - 80 лв. в 2те посоки;
17/18 - 23/24.11 - копенхаген - рейкявик - wow - 115E в двете посоки;

+ 200 крони (това е мин. зареждане) за йо-йо карта за транспорта малмьо-копенхаген 
общо: 115 Е + 40 Е + 10 Е = 165Е отиване и връщане до исландия; 
не е лошо, а? и при това без напъване. ако се стегна, ще намеря и по-евтино сигурно :)
...
забравих да кажа, че това всичкото все около новолунието се върти,а то през ноември ще е на 22ри :)

Редактирано от maik
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.