Прескочи до съдържание

Търся спътници, без значение дестинацията


Препоръчани мнения

1. Възрастова група - От 18 до 50, не мисля, че ще има проблеми, разбран съм.

2. Мечтана дестинация - Искам да посетя много места, така че почти навсякъде.

3. Предпочитан стил на пътуване - Микс, обичам и да ходя, както и да се излежавам на плаж.

4. Интереси - Архитектура, животински и растителен свят...

5. Период на пътуването - Свободен съм почти винаги, така че не съм ограничен откъм време.

6. Изисквания към хотели и т.н. - Единствено да е чисто. Това е най - важното.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Толкова е скучно тук зимата, няма ли някой да се навие за някоя екзотична дестинация :)

 

Малко не е по темата, ама никак не е скучно тук зимата, особено ако беше истинска зима :)

 

Иначе успех с намирането. Мисля че ще имаш по-голям успех ако избереш 2-3 конкретни дестинации и търсиш спътници за тях. Някак тия общите покани като цяло привличат хора, които не са сериозни (ако изобщо някой се отзове).

Връзка към мнение

Малко не е по темата, ама никак не е скучно тук зимата, особено ако беше истинска зима :)

 

Иначе успех с намирането. Мисля че ще имаш по-голям успех ако избереш 2-3 конкретни дестинации и търсиш спътници за тях. Някак тия общите покани като цяло привличат хора, които не са сериозни (ако изобщо някой се отзове).

Аз си падам по лятото. По принцип съм навит за навсякъде където е топло сега. Не само за Куба. Така че не мога да кажа конкретна дестинация. Почти навсякъде ми харесва.

Връзка към мнение

Мисля, че можеш да се запишеш на overland пътешествие. Това са приключенски групи от предимно млади като теб хора, които пътуват в специално конвертирани камиони из Африка, Южна Америка, Азия. В много случаи си делят отговорностите - участват в готвене, пазарене на продукти, миене на посуда, опъване и прибиране на палатки и пр.

 

Хем ще видиш много екзотични места, хем ще се запознаеш с различни млади хора от цял свят.

 

Линк към една фирма, която продава много такива в Африка, ето тук една друга.

 

Ето за Ю. Америка

 

Видео:

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Това е интересно предложение, ще помисля над него, все пак предпочитам да пътувам с българи. Някак си е по спокойно като знаеш, че си с някой от твоята страна.

Редактирано от nadalbg
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ах , ето ти едно предложение тъкмо като за теб-остров Миконос в Гърция, от 3.06.2014  г, 6 дена, 

 

Е,младежо,предложението е това.Предвиждам време за излежаване по плажовете,време за разглеждане на острова с велосипед под наем, време за купони.Харесваш ли нудистките плажове,безкрайните купони,палмите и чистото море, харесваш ли плаването с ферибот и красивите залези-всичко това събрано на едно място.Пиши ми, ако си навит на : kandilo@mail.bg

Аз съм от Габрово и засега пътувам сам...на 39 съм...Ако не е проблем.

Редактирано от Георги
премахнато име на агенция
Връзка към мнение

Ах , ето ти едно предложение тъкмо като за теб-остров Миконос в Гърция, от 3.06.2014  г, 6 дена, 

 

Е,младежо,предложението е това.Предвиждам време за излежаване по плажовете,време за разглеждане на острова с велосипед под наем, време за купони.Харесваш ли нудистките плажове,безкрайните купони,палмите и чистото море, харесваш ли плаването с ферибот и красивите залези-всичко това събрано на едно място.Пиши ми, ако си навит на : kandilo@mail.bg

Аз съм от Габрово и засега пътувам сам...на 39 съм...Ако не е проблем.

Съжалявам, ако бъркам, но в това предложение има някак притеснителни и агресивни нотки. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бъркаш, да.Абсолютно нищо притеснително, нито агресивно има в моето предложение. Ако не вярваш, разгледай информацията за Миконос в Гугъл, и ми кажи за какво съм излъгал-За нудистките плажове ли, за безкрайните купони ли или за красивите залези.Освен това офертата е на туроператор.Просто искам да споделя стаята с някой ( дори и непознат), за да не се налага да доплащам за единична стая...

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Хайде, на мен не ми се получи идеята за Миконос за юни, но затова пък ще ми се получи тази за Санторини от 16.09,ако има желаещи, може да се запишат, за да си прекараме готино времето

Редактирано от neuromancer
премахнат линк към тур. агенция, моля уточнявайте се на лични
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.