Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет София - Сао Пауло


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Февруари планирам да летя до Сао Пауло, Бразилия, но тъй като завися от друг човек, който вече има билети с Търкиш се задължавам и аз да пътувам с тях. В сайта на Търкиш билет отиване и връщане е около 900 евро, като същите билети не излизат по другите сайтове. Предвид Ковид обстановката ми се иска да пътувам с една авиокомпания, за да мога да имам някакви гаранции за смяна на полета. Ще съм благодарна за съвети и предложения.

Връзка към мнение
преди 2 часа, funny каза:

В skyscanner - цената е 820 Е

И аз по-евтино не намирам с тях до Сао Пауло. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

ако избереш нещо друго, примерно Луфтханза, и се срещнете на място може да ти излезе и 560 евро

май беше без багаж

 

Връзка към мнение

Здравейте !

 

Няколко насоки за размишления:

 

- същите билети не излизат по сайтовете , защото полета прави стоп в Сао Паоло и после продължава за Буенос Айрес

 

- търсене на добра цена през уикенд по правило е невъзможно

 

- направете си резервен план , защото е много вероятно да ви анулират полета/преместят за друга дата , тогава ще имате право на рифанд 

 

- в моментата честота на полетите е два/три пъти седмично , едва ли нещо ще се промени до февруари. 
 

- предвид ниската затоваряемост , продадените билети през седмицата го събират в един-два-три дни

 

-Цената от 900€ до Бразилия е абсурдно висока предвид пандемията , няколко пъти имаше по-ниска цена за бизнес класа . 
 

- вижте други устройващи ви полети , ако 900~1000€ са в бюджета , вижте и бизнес класата

 

- сложете си тракер на цената на полета в Гугъл Флайтс ( Истанбул - Сао Паоло) и отделно София - Сао Паоло

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
8 hours ago, stanislavpp said:

Здравейте !

 

Няколко насоки за размишления:

 

- същите билети не излизат по сайтовете , защото полета прави стоп в Сао Паоло и после продължава за Буенос Айрес

 

- търсене на добра цена през уикенд по правило е невъзможно

 

- направете си резервен план , защото е много вероятно да ви анулират полета/преместят за друга дата , тогава ще имате право на рифанд 

 

- в моментата честота на полетите е два/три пъти седмично , едва ли нещо ще се промени до февруари. 
 

- предвид ниската затоваряемост , продадените билети през седмицата го събират в един-два-три дни

 

-Цената от 900€ до Бразилия е абсурдно висока предвид пандемията , няколко пъти имаше по-ниска цена за бизнес класа . 
 

- вижте други устройващи ви полети , ако 900~1000€ са в бюджета , вижте и бизнес класата

 

- сложете си тракер на цената на полета в Гугъл Флайтс ( Истанбул - Сао Паоло) и отделно София - Сао Паоло

Благодаря, ще го имам в предвид. Относно бюджета, не ми се дават толкова пари, но тъй като трябва да се съобразя с другите пътници, в случая нямам много избор. 

 

12 hours ago, neuromancer said:

ако избереш нещо друго, примерно Луфтханза, и се срещнете на място може да ти излезе и 560 евро

май беше без багаж

 

Мислила съм го, но като цяло не е опция, тъй като в случая трябва да пътуваме заедно, за да не пътувам сама. Оттам ще пътуваме към Флорианополис. А и ако отменят полета, няма да се чудим как да го донажласяме после. Поне се надявам до февруари да отменят пср тестовете. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.