Прескочи до съдържание

Edelweiss - кратки новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 43 минути , Гост каза:

 

Точно такива са и моите идеи (една от идеите).

Полетът през Франкфурт е добър - има свързващи полети и от София, и от Цюрих. Цените какво да ги коментирам - стигнах до фаза "нали летят"...

Исках да сравня и с Мадрид, защото стана реч за там сега. Отказах се току що.

Има и директни полети от Цюрих до Пунта Кана, но цената надхвърля психологическата граница, която съм си поставила. Не знам кога и тя ще падне...

Ако гледаш цените на Еделвайс, в момента се менят почти ежедневно, както и разписанието им. Аз ги гледам от около две седмици, защото се чудим между Пунта Кана, Кабо Верде и Малдивите. И ми прави впечатление, че има почти ежедневни промени за датитер които нас ни вълнуват.

Връзка към мнение
преди 30 минути , Velyana каза:

Ако гледаш цените на Еделвайс, в момента се менят почти ежедневно, както и разписанието им. Аз ги гледам от около две седмици, защото се чудим между Пунта Кана, Кабо Верде и Малдивите. И ми прави впечатление, че има почти ежедневни промени за датитер които нас ни вълнуват.

 

Баш Еделвайс гледам - по-точно не ги гледам, защото ми нагарчат! 😄  Но си признавам, че много ме изкушават откъм удобство и липса на стрес (поне на теория). Благодаря ти за подсказката! 

Връзка към мнение
преди 14 минути , Гост каза:

 

Баш Еделвайс гледам - по-точно не ги гледам, защото ми нагарчат! 😄  Но си признавам, че много ме изкушават откъм удобство и липса на стрес (поне на теория). Благодаря ти за подсказката! 

Кои са Еделвайс 🤔

Връзка към мнение
преди 9 минути , saved_ каза:

Кои са Еделвайс 🤔

Еделвайс са швейцарска авиокомпания и мисля, че също са част от групата на Луфтханза. Имат доста удобни директни полети, но цените им понякога могат да бъдат неприлично високи 😂😂😂 Летят само от Цюрих  ( поне така мисля).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Познавам стюардеса, работеща в Еделвайс. Запознахме се преди 4 години в Палау и поддържаме контакт и досега. Ако някой реши да лети с тази авиокомпания и евентуално изникнат допълнителни въпроси - да казва, ще опитам да съдействам.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

 Разиграх варианти доста и за сега най - изгодно ми излиза с агенция която ми осигурява самолет и нощувки в хотел Barcel нещо си 5 звезди(не знам дали ще видя нещо от петте звезди от хайманосваме ама да видим 😄 а там на място ще видим екскурзиите и какво ще правим. Имам рожден ден предния път бяхме на Куба сега в Доминикана го глася.

Агентката ще звъни на посолството в Испания да пита трябва ли тест на връщане за транзитно преминаване, че инфото е ужас за връщането,говори се че щяло да отпадне и за отиване, но ще видим. Ще кажа после какво е станало. Инач има вариант и с Луфтханза но цената на билета еее майко - 1000 евро. А пакета ми е 970 евро всичко заедно със застраховките, хотел, самолет всичко. Хванах направо собственичката на агенцията в Испания, която организира нещата и е на място в Доминикана, че в България много препродавачи има и нищо не могат да ти кажат. Не обичам агенции ама хич, но сега ще е така 😛

 

Evelop Airlines  са собственост на Barcelo’  group. 

Офертите са тук, на Barcelo’ viajes:

 

bthetravelbrand.com

 

8B418353-10B4-4DAD-987A-28EBEDDCCF99.png.2a3ee850ed39acdf0bd32811ae4d72c7.png

 

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 22 часа, AlexandraKo каза:

Evelop Airlines  са собственост на Barcelo’  group. 

Офертите са тук, на Barcelo’ viajes:

 

bthetravelbrand.com

 

8B418353-10B4-4DAD-987A-28EBEDDCCF99.png.2a3ee850ed39acdf0bd32811ae4d72c7.png

Резервирали ли сте чрез този сайт?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , moli84 каза:
преди 23 часа, AlexandraKo каза:

Evelop Airlines  са собственост на Barcelo’  group. 

Офертите са тук, на Barcelo’ viajes:

 

bthetravelbrand.com

 

8B418353-10B4-4DAD-987A-28EBEDDCCF99.png.2a3ee850ed39acdf0bd32811ae4d72c7.png

Резервирали ли сте чрез този сайт?

Да, но за Мексико, преди  доста време. Давам ги, за да си сравните цените. В тези смутни времена, по-добре намери посредник в Бг, те продават пакетите на същите цени, а фирмите си им дават процент. Сега не бих рискувала, с непознати.  Имаше и една друга испанска агенция, но нещо не я намирам.

Като да беше Jolidays, с тях пътувахме за Доминикана.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Тази тема е доста замряла, ама да попитам дали някой знае, дали при Edelweiss при онлайн чекирането може да си избираш места или е като при Ryanair. Понеже май нещо такова твърдят на сайта си 😞

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.