Прескочи до съдържание

Куриерски услуги от САЩ до БГ


donavulova

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Искам да получа пратка от Америка. Става въпрос за телефон, който мой роднина е купил и трябва да ми го изпрати. Какви са вариантите? Много ще съм благодарна ако ми дадете идеи и напишете своя личен опит. Мерси предварително :)

Връзка към мнение
преди 8 часа, donavulova каза:

Здравейте,

 

Искам да получа пратка от Америка. Става въпрос за телефон, който мой роднина е купил и трябва да ми го изпрати. Какви са вариантите? Много ще съм благодарна ако ми дадете идеи и напишете своя личен опит. Мерси предварително 🙂

Здравей,

Добре си дошла при нас!Предполагам,че си пътешественичка,след като търсиш помощ във форум за пътешествия.Сподели къде си пътувала,какви са мечтите ти.

На конкретния ти въпрос не мога да ти отговоря,но мисля,че има доста съфорумци,които биха могли.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, donavulova каза:

Здравейте,

 

Искам да получа пратка от Америка. Става въпрос за телефон, който мой роднина е купил и трябва да ми го изпрати. Какви са вариантите? Много ще съм благодарна ако ми дадете идеи и напишете своя личен опит. Мерси предварително 🙂

Добре дошла!
Аз да използвам темата, да питам за обратната посока- искам да изпратя оттук за САЩ пратка.

Тагвам @stanislavpp, той сигурно знае.

Връзка към мнение

По остта България - САЩ съм ползвал единствено Интерлогистика и DHL.

 

По остта САЩ - България , DHL и обикновените пощи , USPS

 

 

Интерлогистика доставиха за невероятните три дни преди пандемията , използват Лондон за хъб .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.