Прескочи до съдържание

София - Малага - София или само до Малага


Препоръчани мнения

Опитвам се да намеря евтин начин да стигна до малага с чаветата и жената. Пробвам всякакви схеми, прекачвания и т.н., защото тъпите уиз спряха директния до там.

Ако може някой да помогне че за момента ми изкарва цена около 400 евро до там за 2ма възрастни, едно 6г и едно бебе на 9м....

Искам да летя по всяко време след 7-8 феФруари и да се върна март...за сега може и само еднопосочни до там...

За сега намерих само през Барселона като по-стойностни но нищо общо с това което беше преди....имам чуството че опитват да избият тия 10м пандемия 😞

 

Връзка към мнение

Ами трудно ще намерите по-евтини на 1 билет. А да пътувате с деца на 2 билета си е мъчение. Не знам какви са цените за дете на 6 г. с България Еър, но за бебе е безплатни, а за възрастни са около 200 евро.

 

Връзка към мнение
преди 9 минути , crazyhorse каза:

пак е същата цена....горе тия 400 евро за които съм писал е двупосочния...

 

А бгаир съм го отписал, кожудери бай ганьовци....

Връзка към мнение

Пробвал ли си варианти с полет до Мадрид и след това с влак до Малага ( има директен, пътува  2:30 часа).

Ето например за 14.02  ( цената за влака е общо за 4-мата пътници)

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.47.png

 

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.34.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 31 минути , funny каза:

Пробвал ли си варианти с полет до Мадрид и след това с влак до Малага ( има директен, пътува  2:30 часа).

Ето например за 14.02  ( цената за влака е общо за 4-мата пътници)

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.47.png

 

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.34.png

Пробвал съм този вариант, само че до Севиля, и потвърждавам, че е изключително удобен.

Връзка към мнение

Купувала съм билети през Виена. Преди година. Сега не знам как е.

https://wizzair.com/bg-bg#/booking/select-flight/VIE/AGP/2021-03-02/null/2/1/1/null

 

wizz air имат полети от Виена от 2-ри март. Това е цена за четиримата, еднопосочно.

Редактирано от marycap
Връзка към мнение
На 18.01.2021 г. в 19:50, funny каза:

Пробвал ли си варианти с полет до Мадрид и след това с влак до Малага ( има директен, пътува  2:30 часа).

Ето например за 14.02  ( цената за влака е общо за 4-мата пътници)

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.47.png

 

 

Screenshot 2021-01-18 at 19.57.34.png

това излиза 400 евро за едната посока за 4мата....не е на сметка...иначе пробвах всякакви варианти - мадрид, барселона, валенсия, дори лисабон хахаха

 

maryap искам да пътуваме някъде между 10февр и 23 февр

Връзка към мнение

Не мисля, че ще свалиш много повече в момента със силно намалените полети, както и да се върти и да се стигне същия ден. 

Да не говорим, колко голяма е вероятността  нещо да се обърка, канселирани  полети, връзки  и др и да увиснат 4 човека на никъде, зависи и колко е важно да се отиде там. Ако намериш по-евтини билети, може да рискуваш и ако нещо се обърка не тръгваш.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

точно до тази констатация стигнах и аз днес...редки полети, канселирани дестинации...дори az Или kiwi не могат да го сглобят....ще си купуваме по цени и така 🙂

Връзка към мнение

Ето и моето предложение, което вероятно ще реализирам през април.  Ryanair- 10 април- София- Милано /Бергамо/, цена 11.82 евро. Следобед полет Милано- Малага, цена 22.62 евро. Връщане на 13 април Малага- Милано, 22.62 евро, преспиване в Бергамо. На 14 април полет Милано- София, 11.82 евро. Обща цена и на четирите полета прибл. 135 лв! Пари ли са това????

Връзка към мнение

Е да...ама април...дет се вика и баба знае като има полети ахахах

А иначе за малага схемата през милано винаги е била много евтина...ние пътувахме с директния на wizz но тия глупаци го спират от окт до април

Връзка към мнение

Аз съм в момента в Малага, но при мен беше диретния полет на Бг еър, но закупен през Иберия, защото първо бях в Мелиля. Не съм сигурна обаче дали изобщо Wizz имат полети сега до Малага. Честно казано с деца не знам дали е добре да рискувате.

 

 

Връзка към мнение
На 25.01.2021 г. в 18:33, Роми каза:

Аз съм в момента в Малага, но при мен беше диретния полет на Бг еър, но закупен през Иберия, защото първо бях в Мелиля. Не съм сигурна обаче дали изобщо Wizz имат полети сега до Малага. Честно казано с деца не знам дали е добре да рискувате.

 

 

майка ми е там и отиваме при нея, така че няма проблем 🙂
иначе уиз са ги спрели и въобще не са ги пускали тая година

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.