Прескочи до съдържание

До Неапол на 31.01.2021


Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

Трябва да бъда в Неапол на 31.01.2021. От разглежданите към момента варианти най-удобно ми се видя пътуването с полети на  Lufhansa SOF - FRA - NAP (LH1429 и LH334), цената обаче не спира да ме изненадва...В петък офертата беше 688лв, събота сутринта 1700лв, вечерта падна до 1100, тази сутрин е 832лв. Притеснявам се, че няма много време и алтернативи за избор, а цените продължават да са като за презокеански полет... 

Според вас, има ли шанс следващите няколко дни да разчитам на спад от порядъка на 200-300 лева поне?

....някакви идеи за по-тарикатски търсачки и мурафети, които да пробвам? До момента ползвах skyscanner, trip.bg, asair, budgetair и официалния сайт на превозвача.

Склонна съм да разгледам и друг вариант на пътуване,  стига прехода да не отнема 25 -30 часа. Уточнявам само, че пътувам с ръчен багаж и  голям куфар до 20кг.

Благодаря!

 

Връзка към мнение

Няма ли вариант до Рим и после с влак? Не знам, какви са ограниченията в момента, ама влак Рим - Неапол пътува между 1 и 3 часа 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

БГ ер имат полет събота на 30.01 до Рим, с чекиран багаж цената е 490 лв. Jetcost.de  свалят доста техни полети с Дайнърс, но не знам дали това не важеше само за икономичната тарифа.

Връзка към мнение

Забранени са пътуванията между регионите, освен по съществени причини. Дали в случая пътуването от Рим до Неапол и обратно ще влезе в тези съществени причини - не знам. 

Връзка към мнение

Пътуването е служебно, но все още няма ясна информация от работодателя дали и в какъв размер ще бъдат възстановени транспортните разходи.

Връзка към мнение

Циция , здравейте !

 

Тарикатски търсачки и мурафети не съм виждал досега , но ползвам единствено Гугъл флайтс от години .

 

Като изключим факта , че търсенето на билети през уикенда е лоша идея , виждам два бюджетни варианти .

 

1. съботен  директен полет до Рим с БГ еър на цена 255лв с включен багаж

 

2 . същият съботен полет с дълъг престой в Рим с нощувка и след това с АлИталия в неделя в 18.00ч , крайна цена 227€ с включен багаж.

 

Вариант 2 не излиза на сайта на БГ еър , но може да опитате през техният кол център, вероятно цената ще е по-ниска..

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.