Прескочи до съдържание

Песните през март


Goal & Boss

Препоръчани мнения

Изглежда варненските чудодейци са преживели някакво дълбоко разтърсващо усещане, някакъв катарзис в Каспичан, че да напишат цял епос!

 

 

P.S. Текстът на тази песен пък беше разтърсващ за мен... през 1993, когато я чух за първи път, като част от „Чистата касета“.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Goal & Boss каза:

някакъв катарзис в Каспичан

Имаше една песен, започваща със "Бабо/Старо я подай ми гегата, оседлай козела стар" и някъде по средата "щом намажа релсите със грес спира бързия експрес" и също "заминавам аз за Каспичан с бандата на Бай Иван." 

  • Шок 1
Връзка към мнение

Специално за @Lyubina, която установи, че в България има голям брой подготвени медици. Както се казва - добре дошла! :cool: Още преди 30 години пънкарите у Кюстендил вече знаеха това:

 

https://soundcloud.com/iliyan-otanchev/01-8-000-000a

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да се включа и аз с няколко ирландски класики на дърти динозаври (то млади май няма)..

 

Текстът на първата песен е уникален.

 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Goal & Boss каза:

Внимание, внимание! @samuraika да се яви на плаца!

 

 

Слуш'м гу'син началник!

Благодаря за поканата и танца 🙂

Отвръщам с покана за един блус. Любимия ми Тацуро. Текста е за самотата на малкия човек в големия град, но е оптимистичен - приканва ни да се усмихмен, че пътя е дълъг и понякога труден, но винаги интересен и води на хубави места. Също и клипа е една приятна разходка из нощно Токио.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lWWmEmyXsAQ&list=PLwcoItPSMvJcGo1jSsR_PPqxRTaQOW8vY

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Само ако знаете колко дълго време си мислех, че тая песен я пее жена!

 

 

Обаче тоя ми ти Силвестър има еб@ти гърлото, еб@ти гласните струни!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.