Прескочи до съдържание

самолетен билет до Канкун, Мексико


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Предстои ми пътуване София- Канкун, Мексико. Ще съм благодарен за всяка полезна информация , която бихте споделили с мен и особено препоръка за самолетна компания.

 

Благодаря ви предваерително.

 

Желая ви вдъхновение ! 

 

Връзка към мнение

Здравей, да разбирам, че не си купил билета? За по-конкретни предложения е добре да дадеш някакви примерни дати, дали ще има връщане, дали ще ти трябва хотел (понякога има и пакети полет + хотел, които излизат доста изгодно), дали ще е проблем да се прекачваш някъде с различни билети (примерно летиш с Райън/Уиз до Мадрид и оттам с нещо друго)

Иначе, най-общо и най-лесно може да потърсиш в Гугъл флайтс София - Канкун за твоите дати и да избираш. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поздрави от Канкун, днес пристигнахме. Цените на билетите по мое мнение са като цяло +100Е спрямо преди пандемията. Ние избрахме да пътуваме на един билет, без Уиз, Раян комбинации и така нямаме ПСР тест и по-малко грижи като цяло на съответната цена.

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 7 часа, Oshko каза:

Поздрави от Канкун, днес пристигнахме. Цените на билетите по мое мнение са като цяло +100Е спрямо преди пандемията. Ние избрахме да пътуваме на един билет, без Уиз, Раян комбинации и така нямаме ПСР тест и по-малко грижи като цяло на съответната цена.

Полетът с Търкиш ли беше?  Или друга АК?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.